USA-sse reisija saab kasutada senisest 2,5 korda enam mobiilse interneti mahtu sama hinnaga

Telia ja Diil tõid alates 15. juulist turule uue mobiilse andmeside Nädalapaketi USA suunal, mille tellijad saavad kasutada USA-s reisides senise pakkumisega võrreldes kaks ja pool korda enam andmeside mahtu.

Kui seni sai Ameerika Ühendriikides kasutada Nädalapaketiga valitud riikides 400 megabaidi ulatuses mobiilset andmesidet, siis nüüd on uue Nädalapaketiga võimalik kasutada kuni 1 GB nädalas. „Igas kuus reisivad USA-sse sajad Telia kliendid, kelle nõudlus mobiilse andmeside vastu näitab selget kasvu. Soovime neile vastu tulla ja võimaldada senisest muretumat mobiilse interneti kasutamist Ameerika Ühendriikides,“ märkis Telia Eesti teenuste juht Helve Rammul, kelle kinnitusel on 1GB aktiivsemale kasutajale nädalas piisav maht.

“Samuti on meil USA-s kahe populaarseima operaatori (AT&T ning T-Mobile) võrgus 4G ühendus, mis tagab mobiilse interneti kasutamisel sama hea kvaliteedi kui Eestis,” lisas ta.

Teenust „Nädalapakett Ameerika Ühendriikides“ saab kasutada kuni andmemahu (1GB) täitumiseni või perioodi (7 päeva ehk 168 tundi) lõppemiseni alates selle aktiveerimisest. 1GB ärakasutamisel rakendub andmeside päevalagi, mis kehtib Ameerika Ühendriikides. Seejuures säilib kliendil õigus tellida uus nädalapakett.

Nädalapaketi maksumus on 24,95 eurot (ärikliendile lisandub käibemaks ehk hind kokku 29,94 eurot). Nädalapaketti saab tellida vaid SMS-i teel, nagu ka teisi pakette, saates SMS-i sisuga NADAL USA numbrile 9560. Nädalapaketti saab ka ette tellida, aga mitte rohkem kui 7 päeva enne selle reaalset kasutama hakkamist. Nädalapakett aktiveeritakse esimese kasutuskorraga USA operaatori võrgus ja siis saab seda kasutada 168 tundi (7 päeva).

Pakkumine kehtib kõigile Telia ja Diili lepinguliste era- ja äriklientidele ning kõnekaardi klientidele (Diil, Super, Simpel).

Tutvun teiste uudistega