Tuhanded jõulukingi ostjad saavad tasuta jõulukuuse

Sel aastal on tuhandetel jõulukingi ostjatel võimalus riigimetsast endale ka tasuta jõulupuu valida.

Kuna jõulud on vaid veidi enam kui kuu aja kaugusel, teevad paljud inimesed juba praegu ettevalmistusi jõulukinkide soetamiseks. Et pühademeeleolu loomisel on oma roll ka jõulupuul, otsustas Telia tänavu pakkuda oma klientidele võimalust koos kingiostuga ka jõulupuu soetada.

Alates eelmisest nädalast on Telia e-poes müügil 40 toodet, mille ostul saab klient kaasa jõulupuu soetamiseks vajaliku vautšeri. Selle alusel on võimalus riigimetsa enda tasuta kuusepuule järgi minna.

Riigimetsa Majandamise Keskuse (RMK) teatel tuleb riigimetsast kuuske valides järgida lihtsaid reegleid – võta puu vaid sealt, kus tal ei ole lootust suureks kasvada: teede ja kraavide servadest, elektriliinide ja vana metsa alt. Keelatud on jõulukuuskede raiumine kaitsealadelt ja metsanoorendikust, kuhu nad on inimese poolt istutatud. Riigimets ja kaitsealad on RMK veebikaardil ja mobiilirakenduses erinevate värvidega tähistatud. Kuuskede eest tasub RMK-le Telia ning müügist saadud tulu investeeritakse uue metsa rajamisse.

Kuni 2-meetrise jõulupuu aitab leida RMK mobiilirakendus, mille saab Android, Apple või Windows Phone seadmele alla laadida Google Play, App Store või Microsofti rakenduste poest. Soovitusi, kuidas riigimetsas sobiv jõulupuu leida ja selle eest hästi hoolitseda, jagab ka RMK veebileht: www.rmk.ee/kuuseke/

Kuidas vormistada endale tasuta jõulupuu:

  • Telia e-poes on saadaval 40 toodet, mille soetamisel saab kaasa ka tasuta jõulupuu vautšeri
  • E-poes ostukorvi kinnitades näed ka osturida tasuta kuuse jaoks
  • Peale ostukorvi kinnitust saadab Telia e-mailiga tasuta kuuse sooduskoodi
  • Lae alla RMK äpp ning leia üles rubriik Kuusekohad. Kliki ikoonil Tasumine ja helista läbi äpi tasuta numbrile 800 2200 - võta oma sooduskood ligi ja sisesta see kui automaat seda küsib.
  • Enne kui lähed riigimetsa oma lemmik-jõulukuuske maha võtma, veendu, et teed seda õigest metsast ja vormista oma tasuta kuusekood äpi abil SMSiks - seda pead metsas vajadusel ette näitama, et sul on õigus kuusele

Metsast endale sobiva jõulupuu leidmist hõlbustab järgnev video:https://youtu.be/WdgvOAI5I4M.

Tutvun teiste uudistega