Telias saab edaspidi Mobiil-ID vormistada tasuta

Telia ja Diili kliendid saavad alates 1. märtsist endale Mobiil-ID vormistada ilma riigilõivu maksmata, mis tähendab varasemaga võrreldes kuni 10 euro suurust kokkuhoidu.

Kui varem oli Telia Eesti AS hinnakirja kohaselt Mobiil-ID riigilõivu riigile vahendamise kulu 10 eurot, siis alates 1. märtsist 2016 on see 0 eurot. Soodustus kehtib kõigile Telia ja Diili lepingulistele klientidele ning edaspidi tasub klient Mobiil-ID kasutamise eest 1 euro suuruse kuutasu, nagu see on ka siiani olnud.

Samas on Telia ja Diil ka varem oma klientidele Mobiil-ID vormistamisel riigilõivu tasu osas vastu tulnud. Nii oli klientidel võimalik Mobiil-ID-ga täiesti tasuta liituda terve 2014. aasta vältel kui ka 2015. aasta alguses. Siis olid Telia ja Diil ainsad, kes tasuta liitumist võimaldasid. Selle aja jooksul otsustasid tuhanded kliendid Mobiil-ID kasutusele võtta.

Hetkel on Telia ja Diili kasutajate seas kokku üle 55 000 Mobiil-ID kasutaja. Möödunud aasta oli Mobiil-ID kasvu vaates ettevõtte jaoks läbi aegade edukaim, mil lisandus ca 12 000 uut kasutajat.

Ka on näha, et kuust-kuusse suureneb Mobiil-ID tehingute arv, mis näitab, et inimesed avastavad aina rohkem Mobiil-ID-ga seotud mugavusi ning on julgemad teenust kasutama.

Tutvun teiste uudistega