Telias algab uuendustest tulvil Samsung Galaxy Note 7 eelmüük

16. augustil algab Telia e-poes Samsungi uue nuhvli Galaxy Note 7 eelmüük. Kõik need, kes tellivad seadme eelmüügist, saavad tasuta kaasa Samsungi virtuaalreaalsusprillide Gear VR2 komplekti.

Võrreldes oma eelkäijaga on Samsung Galaxy Note 7 läbi teinud terve rea põnevaid muutusi. Kui alustada disainist, siis on Note 7 esimene mõlemalt poolt kumera ekraaniga Note, järgides populaarset Galaxy S6 ja S7 seeriat.

Note 7 on varustatud 5,7-tollise ekraaniga, mis tagab talle 1440 x 2560 ppi resolutsiooni. Sarnaselt teiste Galaxy S7 seeria seadmetega on ka Note 7 tolmu- ja veekindel. Uustulnukal on 64 GB sisemälu, mida on võimalus microSD mälukaardi abil kasvatada kuni 256 GB-ni.

Erinevalt oma eelkäiast on Note 7 puhul kasutusele võetud USB Type-C kaabel. See muudab seadme laadimise ja kaabli kasutamise veelgi lihtsamaks, kuna kasutaja ei pea mõtlema sellele, mis pidi kaablit seadmesse torgata - see töötab mõlemat pidi.

Üks olulisemaid muutusi Note 7 puhul on seotud turvalisusega. Nimelt on Samsung seadmes kasutusele võtnud silmaiirise skänneri, mis on väga turvaline viis nii kasutaja tuvastamiseks kui ka andmete turvalisuse tagamiseks.

Omaette kogemus on Note 7 puhul ka videote vaatamine ning mängude mängimine. Näiteks mängude mängimine Galaxy Note 7-ga on hoopis teine maailm, kuna seadmes töötavad mängud Vulkan rakenduses.

Note 7 komplekti kuulub ka S Pen, mis tagab nuhvli veelgi mugavama kasutamise – kasutaja peab vaid haarama oma S Peni ja liigutama seda ekraani kohal Air Command käskluse andmiseks: see avab hetkega kiirmenüü GIF-failide loomiseks ja piltidel olevate sõnade tõlkimiseks. S Pen võimaldab teha kiireid märkmeid ilma ekraani avamata ning seda isegi vihmaga, sest ka S Pen on nüüd veekindel. Küljenupule vajutamisega muutub see aga kustutajaks.

Samsung Galaxy Note 7 eelmüük toimub Telia e-poes 16.-30. augustini ning seadme hind on Telia kliendile 869 eurot. Kõigile seadme eelmüügist soetanuile annab Samsung tasuta kaasa virtuaalreaalsusprillide Gear VR2 komplekti väärtusega 99 eurot.

Tutvun teiste uudistega