Telia tõi turule nutika mobiilipõhise reisikindlustuse

Telia hakkas selle aasta alguses pakkuma uut ja laia kaitsepaketiga reisikindlustust, mis on mobiilipõhine ning rakendub automaatselt siis kui kliendi telefon mõne välisriigi mobiilivõrku lülitub.

Uue reisikindlustuse muudab eriliseks see, et kindlustuskaitse rakendub kliendi jaoks kohe kui inimene reisile läheb ning tema mobiiltelefon mõne välisriigi mobiilivõrku lülitub.

Telia Eesti finantseerimise ja lisaväärtusteenuste valdkonna juhi Maksim Melamedi kinnitusel pole Eestis varem midagi sarnast pakutud. „Teenuse tellimisel ei maksa klient midagi ning kindlustuse päevatasu rakendub vaid siis, kui klient läheb reisile. Seega ei pea inimene enne igat reisi uuesti vormistama kindlustuspoliisi, sest reisikindlustus on nüüd taustal alati olemas ning aktiveerub automaatselt välismaale reisides,“ selgitas Melamed.

Kui klient mõnel reisil kindlustuskaitset kasutada ei soovi, saab teenuse ajutiselt SMS-i teel peatada (ilma teenusest endast loobumata) ning kindluskaitse aktiveerub uuesti järgmisel reisil.

Teisalt pakub värske reisikindlustus laia kaitsepaketti erinevate riskide vastu, sisaldades näiteks reisitõrke ja pagasikindlustust, õnnetusjuhtumi ja meditsiiniabi kindlustust ning vastutuskindlustust. Sellele lisaks katab kindlustus ka näiteks mäesuusatamise ja instruktoriga sukeldumise riskid ning laieneb kindlustusvõtjaga samal reisil viibivatele pereliikmetele.

Maksim Melamedi sõnul sobib Telia reisikindlustus nii pikkade kui lühemate puhkuse- ja tööreiside jaoks. „Me ise näeme uue kindlustusteenuse kasutajate seas just neid inimesi, kes on seni pidanud iga reisi jaoks ostma eraldi kindlustuspoliisi või aastapoliisi, teadmata, palju aastas tegelikult reisida tuleb.“

Telia reisikindlustuse päevahind on 2,49 eurot ning teenust saavad kasutada Telia ja Diili mobiiliteenuste lepingulised kliendid. Kui klient tarbib kindlustust aastas rohkem kui 30 päeva ulatuses (ehk 75 euro väärtuses), saab ta selle summa täitudes kasutada reisikindlustust ülejäänud aasta lõikes tasuta.

Uue teenuse kindlustusandjaks on Seesam Insurance AS Leedu filiaal ning Telia pakub teenust koostöös kindlustusmaakler EDRAUDA UADBB Eesti filiaaliga.

Nutika reisikindlustuse teenusega saab liituda Telia iseteeninduses ja Telia esindustes ning teenusega saab tutvust teha siin.

Telia reisikindlustuse kindlustuskaitsed ja summad

KaitseKindlustuse summa
Meditsiiniabi kindlustus 100 000€
Õnnetusjuhtumi kindlustus (sh mäesuusatamine ja instruktoriga sukeldumine)10 000€
Reisitõrke kindlustus 1000€
Pagasikindlustus700€
Vastutuskindlustus30 000€
Omavastutus kindlustusjuhtumi korral0€
Tutvun teiste uudistega