Telia täiendab oma TV kanalipakette

Aprillis ja mais 2018 toimuvad muutused erinevates Telia TV kanalipakettides.

Muutused Telia TV eesti kanalipakettides

Esmalt saab täiendust Telia TV Põhipakett, kuhu lisanduvad populaarne ajalookanal Viasat History, Viasat History HD ja uudistekanal CNN. Telia Põhipaketi maksumus klientidele ei muutu ning on endiselt 6 eurot kuus.

Telia TV Põhipaketist liigub samal ajal Lisakanalite paketti spordikanal Eurosport 2 (samuti Eurosport 2 HD). Samuti täieneb Lisakanalite pakett kanalitega Boomerang, Cartoon Network, MyZen ja Nickelodeon. Telia Lisakanalite paketi maksumus klientidele ei muutu ning on endiselt 8 eurot kuus.

Alates maikuust ei kuulu Lisakanalite paketi kanalivalikusse enam kanalid Mezzo Live HD, Stingray, i-Concerts, Brava ja DjazzTV, mis liiguvad Muusikakanalite paketti. Muusikakanalite paketi maksumus on 4 eurot kuus.

Teleelamuse rikastamiseks täieneb ka Telia TV Noppekanalite valik, kuhu lisanduvad Nickelodeon Junior, Nick Toons, VIP Comedy, Viasat Explorer, Viasat Nature ja MTV Live HD. Kõigi lisandunud noppekanalite hind on 1 euro kanali kohta kuus.

Noppekanalite paketist liiguvad kanalid Karussell, Muzõka Pervovo, Vremja ja Telekafe uude teemapaketti Esimene Balti Pakett (PBK pakett). Lisakanalite paketist liiguvad uude PBK paketti aga kanalid Karussell, Dom Kino Premium HD ning Muzõka Pervovo. PBK paketi maksumus on 7 eurot kuus.

Muutused Telia TV vene kanalipakettides:

Täieneb Telia TV vene Põhipakett, kuhu lisanduvad populaarne ajalookanal Viasat History, Viasat History HD ja uudistekanal CNN. Lisaks täieneb Põhipakett veel kanalitega TNT4 ja Pjatnitsa. Põhipaketi maksumus klientidele ei muutu ning on endiselt 6 eurot kuus.

Telia TV vene Põhipaketist liigub samal ajal Lisakanalite paketti spordikanal Eurosport 2 (samuti Eurosport 2 HD). Vene Lisakanalite paketti lisanduvad veel Boomerang, Nickelodeon, myZen.tv ja VIP Comedy. Lisakanalite paketi maksumus klientidele ei muutu ning on endiselt 8 eurot kuus.

Teleelamuse rikastamiseks täieneb ka Noppekanalite valik, kuhu lisanduvad Nickelodeon Junior, Nick Toons, Viasat Explorer, Viasat Nature, MTV Live HD, Pjatnitsa ja TNT4. Kõigi lisandunud noppekanalite hind on 1 euro kanali kohta kuus.

Alates maikuust ei kuulu vene Lisakanalite paketi kanalivalikusse enam kanalid Mezzo Live HD, i-Concerts, Brava ja DjazzTV, mis liiguvad Muusikakanalite paketti. Muusikakanalite paketi maksumus on 4 eurot kuus.

Eraldi müüdava paketina lisandub teemapakett Esimene Balti Pakett (PBK - Первый Балтийский Пакет), kuhu kuuluvad kanalid Karussell, Muzõka Pervovo, Dom Kino Premium HD, Telekafe, Vremja, Bober, O!, Poehali!, NTV Serial, NTV Still ja NTV Pravo. PBK paketi maksumus on 7 eurot kuus.

Kõik eelpool mainitud muudatused on tingitud klientide vaatamiseelistustest, kanalipakettide loogikast ja kokkulepetest kanalite omanikega.

Tutvun teiste uudistega