Telia sulgeb faili- ja kodulehemajutuse serveri kodu.neti.ee

Telia sulgeb 30.06.2024 faili- ja kodulehemajutuse serveri kodu.neti.ee, kuna serverikeskkonna kasutusaktiivsus on aastate jooksul drastiliselt vähenenud.

Kodu.neti.ee näol on tegu kunagise faili- ja kodulehemajutuse serveriga, mis on tänaseks oma olulisuse minetanud ning selle kasutamise aktiivsus on äärmiselt marginaalne – kasutajaid, kes on serverikeskkonda viimastel kuudel sisse loginud, on mõned üksikud.

Telia edastab kodu.neti.ee sulgemist puudutava teavituse kõigile kasutajatele (sh neti.ee lõpuga e-posti aadressidele), kellel on serverikeskkonnas endiselt majutatud veebileht, failid või muu info.

Kui mõnel kasutajal on kodu.neti.ee serveril majutatud veebileht, soovitab Telia selle majutada uues kohas. Selleks pakub Telia ka kaasaegseid võimalusi. Kui mõnel kasutajal on kodu.neti.ee serveril salvestatud faile, mida soovitakse säilitada, soovitab Telia need oma arvutisse või mõnda teise keskkonda salvestada.

Telia soovitab nimetatud muudatused teha enne 30.06.2024.

Pärast kodu.neti.ee serveri sulgemist serveri aadress enam ei toimi. Kogu serveri sisu kustutatakse ning sinna talletatud infot ja faile pole võimalik hiljem taastada.

Tutvun teiste uudistega