Telia on Vastutustundlik ettevõte 2017

Eile kuulutati välja Tallinna ettevõtlusauhinnad 2017 võitjad, kus Telia pälvis Vastutustundliku ettevõtte tiitli.

Telia Eesti toetustegevuste juht Heddy Ring ütles, et Telia jaoks on vastutustundlik ettevõtlus väga oluline fookus ning auhind seega suur tunnustus kõikidele Telia töötajatele, kes oma igapäevaste tegevuste ja otsuste juures arvestavad vastutustundliku äri põhimõtetega. Konkursi hindamiskomisjon leidis, et Teliat iseloomustab uus, värske ja terviklik lähenemine vastutustundliku ettevõtluse kõigis alavaldkondades ning vastutustundlikkus on oskuslikult seotud Telia Eesti ärimudeliga. Samuti tõsteti esile Telia uut keskkonnasäästlikku kontorit, mis üllatab tegevuspõhiste töökohtadega. Lisaks on põhjaliku uuenduskuuri läbinud ettevõtte keskkonnajuhtimise standardid ja tarneahela juhtimine.

Auhinnakategooria Vastutustundlik ettevõtja nominendid olid BaltCap, Telia Eesti, SEB Pank ja Leib Restoran.

Kõigi nominentide puhul hinnati eelkõige ettevõtja põhitegevusega seotud vastutustundlikku tegevust erinevates aspektides, sh tegevusi, mis on ettevõtte strateegia, juhtimise ja igapäevase põhitegevuse osad, teadvustatud kasudega ning mille väljatöötamisse on kaasatud erinevaid sidusrühmi (töötajad, kohaliku kogukonna esindajad jne).

Hinnati eelkõige viimase aasta jooksul ellu viidud vastutustundlikke tegevusi ja võeti arvesse ettevõtte suurusest tulenevaid võimalusi vastutustundliku ettevõtluse alaste tegevuste elluviimisel.

Tallinna ettevõtlusauhindade konkursi eesmärgiks on tunnustada ning väärtustada ettevõtjaid ja kõiki ettevõtlikke organisatsioone. Ettevõtlusauhinnad jagati seitsmes põhikategoorias.

Tutvun teiste uudistega