Telia langetab erinevate nutiseadmete hindu kuni mitusada eurot

Telia e-poes toimub 5.-11. aprillini suur nutiseadmete ja digitoodete soodusmüük, mille käigus langeb erinevate telefonide, arvutite ja telerite hind kuni mitusada eurot.

Tegu on Telia kevadise Üllatusmüügiga, mis kestab sel korral terve nädala. Sel ajavahemikul kehtivad Telia e-poes ja esindustes paljudele toodetele märkimisväärsed soodustused, mis mõnel juhul ulatuvad lausa mitmesaja euroni.

Telia Üllatusmüük algab 5. aprillil kell 00:00 ja lõpeb 11. aprillil kell 23:59.

Terve Üllatusmüügi vältel kehtivad head soodustused nii telefonidele, tahvlitele, nutikelladele, teleritele kui ka paljudele teistele kaupadele ja lisatarvikutele.

Üllatusmüügi muudab klientide jaoks veelgi väärtuslikumaks see, et Telia „Vana uueks“ teenuse raames saab tagastada oma vana nutitelefoni, nutikella, tahvel- või sülearvuti ning soetada tänu sellele uus seade vana seadme väärtuse võrra soodsamalt.

Täiesti uue asjana lisandub sel korral aga nn 1€ kategooria lisavarustusele, mis tähendab, et telefonidele mõeldud lisavarustust nagu ümbrised ja kaitseklaasid saab soetada kõigest 1 euroga.

Lisaks toimetatakse kõik Üllatusmüügi raames tehtud Telia e-poe ostud, mille summa on vähemalt 20€, pakiautomaatide vahendusel klientideni tasuta.

Üllatusmüügi kampaania mõned soodustooted

Kõigi Üllatusmüügi raames kehtivate heade pakkumistega saab tutvuda Telia veebilehel.

Tutvun teiste uudistega