Telia kaubavalikust leiab nüüd soodsa hinnaga ka kasutatud nutikelli ja sülereid

Kui eelmisel aastal hakkas Telia müüma kasutatud nutitelefone, siis nüüd on tootevalikusse lisandunud ka sülearvutid ja nutikellad.

Kasutatud seadmete valiku laienemine annab klientidele võimaluse soetada kvaliteetseid ja garantiiga nutiseadmeid originaalhinnast tunduvalt soodsamalt.

Telia Eesti erakliendiüksuse juhi Kristjan Viilmanni sõnul on tegu olulise muutusega, kuna ettevõtte tootevalikusse on hakanud lisanduma uute seadmete kõrval ka nn uuskasutatud mudelid.

“Oleme Telias võtnud üheks eesmärgiks seadmeringluse, mis toetab nii ettevõtte keskkonnaeesmärke kui ka klientide suurt huvi tootevaliku vastu, mida me täna enam ei müü. Oleme klientide käest uurinud, milliste kasutatud seadmete vastu on huvi kõige suurem. Uuringust selgus, et kõige enam soovitakse soetada kasutatud sülearvuteid, mistõttu oleme kasutatud seadmete tootevalikut tänaseks laiendanud,“ lausus Viilmann.

Viilmanni kinnitusel läbivad kasutatud seadmed enne müügile saabumist põhjaliku kontrolli, et tagada nende väga hea töökord ja esteetiline välimus: “Erinevalt näiteks teiselt eraisikult soetatud nutitelefonist või sülearvutist, on tagatud seadmete töökindlus ning lisaks kaasneb meilt soetatud seadmega aastane garantii. Kui klient soovib, saab ta vormistada kasutatud seadmele ka seadmekindlustuse.”

Telia kasutatud seadmete tootevalikus on täna esindatud nii Apple’i kui Huawei nutitelefonid ning nüüdsest ka Lenovo ja HP sülearvutid. Kasutatud nutikellade valikus on esindatud täna Apple Watch’i kellad. Kasutatud ja aastase garantiiga nutiseadmed on tunduvalt soodsama hinnaga, mille soetamisel saab muu hulgas klient anda panuse keskkonna hoidmisse.

Viilmanni sõnul plaanib Telia tulevikus kasutatud seadmete valikut laiendada, seda nii vastuvõetavate kui müüki saabuvate seadmete näol: “Lisaks nutitelefonidele, võtame täna teenuse Vana Uueks raames vastu ka kasutatud süle- kui tahvelarvuteid ning nutikellasid. See laiendab meie ringmajanduse mõõdet ning aitab vähendada ettevõtte tegevusest tulenevat ökoloogilist jalajälge.”

Kasutatud seadmete tootevalikuga saab lähemalt tutvuda Telia koduleheküljel.

Tutvun teiste uudistega