Telia järelmaksu saab nüüd kasutada ka iDeal ja Sony Center kauplustes

Oktoobris laieneb kaupmeeste nimekiri, kelle kauplustes saab kasutada Telia järelmaksu: eelmisest nädalast on see võimalus avatud kõigis iDeal kauplustes (IM Arvutid AS), sel nädalal lisandub aga Sony Center (Miterassa OÜ).

Telia Eesti finantseerimise ja lisaväärtusteenuste valdkonna juht Maksim Melamed märkis, et tegu on hea uudisega eelkõige nendele inimestele, kes soovivad nimetatud müügikohtades soetada Apple’i või Sony tooteid järelmaksuga. Tema kinnitusel saab esialgu järelmaksu võimalust kasutada müügisalongides kohapeal ning järgmise sammuna hakatakse lahendust integreerima kaupmeeste veebipoodidesse.

Sony Centeri jaemüügi- ja turundusjuhi Kadri Metskülli sõnul võimaldab koostöö pakkuda klientidele kvaliteetset Sony tehnikat lihtsalt ja kiirelt. „Hea tehnika soetamine võib mõnikord vajada täiendavat finantseerimist ning sellisel juhul on oluline pakkuda klientidele usaldusväärse partneri teenuseid. Koostöös Sony asjatundjatega saab klient parima tehnika nii koju kui kontorisse.“

Baltimaades iDeal esindussalonge haldava IM Arvutid turundusjuht Silja Kalda rõhutas koostöö puhul kliendikogemuse poolt. “Mõtleme pidevalt klientide mugavusele ja võimalikult meeldivale ostukogemusele, mistõttu pakume alates oktoobrist oma klientidele kiiret ja paindlikku Telia järelmaksu, millega finantseerida Apple seadmete ostu."

Telia järelmaksu lepingu saab sõlmida summast alates 75€ ning sõltuvalt kliendi krediidivõimekusest võib Telia järelmaksu limiit ulatuda kuni 3200 euroni. Soovi korral saab järelmaksu tagastada ennetähtaegselt ilma täiendavate kulude ja tulevaste intressideta.

Lisaks Telia enda esindustele ja e-poele pakutakse Telia järelmaksu täna veel näiteks Euronicsi ja Experti kauplustes.
 

Juhime tähelepanu, et Järelmaks on finantseerimisteenus (tarbijakrediit). Järelmaksu pakkujaks on Telia Eesti AS (finantseerimisteenuste tegevusloa number 4.1-1/17, aadress Mustamäe tee 3, 15033, Tallinn). Enne tehingu tegemist tutvu täpsemate järelmaksu tingimustega ning vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga.

Krediidikulukuse määr on 26,5% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba hind kohe tasudes 500 €; lepingutasu 15,90 €; tarbijakrediidilepingu kestus 48 kuud; fikseeritud intress arvutatuna igakuiselt laenu jäägilt 21,9%. Tarbija poolt makstav tagasimaksete summa on 779,04 €, mis sisaldab: kauba makseid 500 €; intressikulu 263.14 € ja lepingutasu 15,90 €.

Tutvun teiste uudistega