Telia ja Viru Keskus kolisid kinkekaardi telefoni

Telia Eesti poolt loodud mobiilse rahakoti lahendus mTasku võimaldab eksklusiivselt kasutada nüüd ka Viru Keskuse kinkekaarte. mTaskut on asunud lühikese aja jooksul kasutama ligi poolsada tuhat klienti ning värskelt lisandunud kinkekaardi teenus lihtsustab igapäevaseid tegemisi veelgi.

Viru Keskuse kinkekaart on esimene kinkekaart, mida mTasku platvormi kaudu kasutada saab lisaks juba kasutuses olevatele makse- ja kliendikaartidele.

“Kiire, mugava ja keskkonnasõbraliku kinkekaardi kasutuselevõtmine on olnud koostöös Teliaga arenduses pikemat aega ning selle erilahenduse lansseerimine on toonud juba enne avalikku teavitust hulgaliselt kinkimisi. See on meeldiv kinnitus uue nutilahenduse mugavuse ja vajalikkuse osas,” kommenteeris Viru Keskuse turundus- ja kommunikatsioonidirektor Taivi Koitla.

mTasku platvormi kaudu kasutatav Viru Keskuse kinkekaart loob võimaluse kingivajadused kiiresti lahendada, kinkekaarti silmapilguga edasi kinkida ning soovi korral ka varem kingitud või osaliselt kasutatud kinkekaarti edasi kinkida.

Telia Eesti ärikliendiüksuse juhi Tarmo Kärsna kinnitusel iseloomustab Viru Keskuse kinkekaardi lisandumine taas kord mTasku paindlikkust erinevate kliendilahenduste ühendamisel. „Just läbi sellise koostöö saame pakkuda Eesti inimestele uusi ja innovaatilisi lahendusi, mis aitavad lihtsustada igapäevatoimetusi ning ajada asju digitaalselt, nii nagu see on ühele e-riigile kohane.“

Paralleelselt mTaskus pesitsevale kinkekaardile jäävad Viru Keskuses esialgu kehtima ka paberkandjal kinkekaardid. Viru Keskuse kinkekaardid on tähtajatu kehtivusega ning see laieneb ka nutikinkekaartidele. Olemasolevaid paberkinkekaarte mTaskusse üle kanda ei saa.

mTasku rakenduse saab tasuta alla laadida Apple Store ja Google Play poodidest ning seda saavad kasutada kõigi Eesti mobiilsideoperaatorite kliendid.

Kinkekaardi kohta leiab lisainfot siit, mTasku võimalustega saab täpsemalt tutvuda siin.

Tutvun teiste uudistega