Telia e-poes algas Samsungi värske tippmudeli Galaxy S20 eelmüük

Telia e-poes algas Samsung Galaxy S20 erinevate mudeliversioonide eelmüük. Kõik kliendid, kes soetavad endale uue S20 mudeli eelmüügi korras, saavad kingitusena kaasa Galaxy Buds+ kõrvaklapid.

Eile õhtul tutvustas Samsung oma uusi tipptelefone, mida on sel korral kolm:

Samsung Galaxy S20, S20+ ja S20 Ultra. Uutest mudelitest tegi eile õhtul esmase ülevaate ka Digitarga tehnoloogiablogi.

Uusi S20-seeria telefone iseloomustab edasiminek kaamerate valdkonnas, head ekraaniomadused (kõrge värskendussagedus), hea kestvusega aku, vee- ja tolmukindlus ning esmakordselt ka 5G kiibistiku olemasolu (teatud mudelitel).

Telefonide eelmüük kestab Telia e-poes kuni 8. märtsi hilisõhtuni ning eelmüügi ajal pakub Telia oma eraklientidele järelmaksu korral nullprotsendist intressi. Lisaks anname kõigile nendele, kes soetavad uue S20-seeria mudeli eelmüügi ajal, kaasa kingituse Samsung Galaxy Buds+ juhtmevabade kõrvaklappide näol, mille tavahind on 169 eurot.

Samsungil on taaskord käimas ka tagasiostu kampaania: ostes eelmüügist uue S20-seeria telefoni ning tagastades on vana seadme, maksab Samsung lisaks vana seadme väärtusele 100€ juurde. Lisainfo kampaania kohta leiab: www.tagasiost.ee

Samsung Galaxy S20 demoseadmed pannakse eelmüügi esimestel päevadel välja Telia suurematesse esindustesse (Rocca al Mare keskus, Kristiine keskus, Ülemiste keskus, Lasnamäe Centrum, Järve Keskus, Viru Keskus ja Tartu Lõunakeskus). Märtsis jõuavad demotelefonid ka teistesse esindustesse.

Uute Samsungi lipulaevadega saab lähemalt tutvuda Telia e-poes

Tutvun teiste uudistega