Telia Eesti tehnoloogiajuhiks saab Andre Visse

Telia uueks tehnoloogiadirektoriks ja juhtkonna liikmeks saab alates 10. juunist Andre Visse.

Telia Eesti juhatuse esimehe Robert Pajose sõnul on ettevõtte tehnoloogiajuhi roll väga kaalukas, kuna kokku töötab Telia tehnoloogiaüksuses ligi 500 inimest.

„Telia tehnoloogiadirektori amet on siinsel äri- ja IT-maastikul üks põnevamaid, sest annab võimaluse koostöös tugeva meeskonnaga suunata uusimate tehnoloogiate arendamist ja rakendamist Eestis. Igal aastal investeerime siinsel turul üle 50 miljoni euro IT taristu arendamisse ja uutesse digitaalsetesse toodetesse-teenustesse,“ ütles Pajos.

Värske tehnoloogiajuhi Andre Visse kinnitusel on Telial ees põnevad ajad. „Me muudame oma arendusprotsesse agiilsemaks ning oleme 5G turule toomise ootel. Samal ajal laiendame üle kogu Eesti valguskaabli võrgustikku ning teeme revolutsiooni IT- ja pilveteenuste turul. Need on vaid mõned näited. Võime oma kvaliteedi- ja innovatsiooniliidri kuvandi üle siiralt uhkust tunda ning pingutame jätkuvalt iga päev selle nimel, et klientide ootuseid ületada ja neid positiivselt üllatada!“

Andre Visse on Telias töötanud kuus aastat, viimati IT taristu teenuste juhi rollis. Enne seda töötas ta IT Grupis tehnoloogiajuhi ja juhatuse liikmena.

Tutvun teiste uudistega