Telia ärikliendiüksuse uus juht on Kristjan Kukk

Telia Eesti uueks juhatuse liikmeks ja ärikliendiüksuse juhiks saab alates 1. märtsist 2023 Kristjan Kukk, kes on viimased viis aastat juhtinud edukalt Telia suurklientide IKT äri.

Kristjan Kukk on töötanud Telias alates 2006. aastast, olles selle aja jooksul juhtinud väga erinevate funktsioonidega meeskondi alates tugiteenustest kuni juurdepääsuvõrgu, tehnikute ja äriklientidele mõeldud lahenduste müügini.

Viimased viis aastat on Kukk juhtinud ärikliendiüksuses võtme - ja suurklientide tiimi, tugevdades Telia positsiooni eelistatud digitaliseerimispartnerina Eesti IKT turul.

Kristjan Kukel on ärijuhtimise magistrikraad Tallinna Tehnikaülikoolist ja ta on täiendanud end strateegilise juhtimise vallas Estonian Business Schoolis.

"Olen äärmiselt tänulik võimaluse eest asuda ärikliendi üksuse etteotsa ja lüüa kaasa Eesti ühe edumeelseima ettevõtte juhtkonnas. Lihtne on seda rolli vastu võtta teades kui hea meeskond on ees ootamas nii ärikliendiüksuses kui Telias tervikuna. Soovin, et Telia ei oleks ainult ettevõte, kus pakutakse oma klientidele suurepäraseid teenuseid ja kliendikogemust, vaid kus tehakse Eestist paremat kohta kus elada! Luban anda endast parima, et olla Telia vingetele inimestele sellel teekonnal heaks kaaslaseks ja abiliseks,“ märkis Kukk.

Telia Eesti juhatuse esimees Holger Haljand avaldas heameelt, et ärikliendiüksusele leiti uus juht just ettevõtte seest.

„Kristjan on läbi aegade olnud Telias edukas paljudes erinevates juhtivates rollides alates tugi-, tehnoloogia-, müügi- ja klienditeeninduse valdkondadest. Oleme Eesti ühiskonna jaoks kriitiline partner ja elutähtsate teenuste pakkuja ning olen kindel, et Kristjan on parim inimene, kes esindab Teliat meie ettevõtete ja riigiasutuste usaldusväärseima partnerina IKT sektoris. Samuti on mul hea meel tervitada meie juhtkonnas Kristjanit ka seetõttu, et ta toob meie tiimi laiaulatusliku ärijuhtimise kogemuse ja sisulise sissevaate kasvavasse IT ärisse,“ lisas Haljand.

Tutvun teiste uudistega