Telia annab Ukraina sõjapõgenikele 2000 tasuta kõnekaarti

Telia annab Ukrainast Eestisse jõudvatele sõjapõgenikele 2000 tasuta kõnekaarti koos sinna juurde kuuluva mobiilse interneti mahu ning kõnede ja SMS-idega.

Telia erakliendiüksuse juhi Kristjan Viilmanni kinnitusel on ettevõte eraldanud Ukraina inimeste abistamiseks 2000 Super kõnekaardi stardikomplekti ja sama palju Superi kõneajakaarte. Peale kõneajakaardi laadimist saab kasutaja 30 päevaks 5GB ulatuses mobiilset internetti ning tasuta kõned ja SMS-id.

„Meil on raske ette kujutada, mida peavad sõjakoleduste eest põgenevad inimesed tundma, kui nad on sunnitud maha jätma oma kodud ja lähedased. Loodame vaid, et võimalus olla ühenduses oma pereliikmete ja sõpradega pakub veidikenegi abi ja lohutust,“ sõnas Viilmann.

Telia poolt annetatavad kõnekaardid jõuavad abivajajateni Sotsiaalkindlustusameti ja Pagulasabi kaudu.

Lisaks on alates 24. veebruarist kuni 10. märtsini (kaasa arvatud) kõik Telia võrgust (Eestist) tehtavad mobiili- ja tavatelefoni kõned ning saadetavad tekstisõnumid Ukraina suunakoodiga numbritele tasuta (välja arvatud eritariifsed kõned ja SMS-id).

Tasuta kõned ja SMS-id kehtivad kõigile Telia ning Diili lepingulistele era- ja äriklientidele, samuti Telia kõnekaartide kasutajatele.

Tutvun teiste uudistega