Telekanal Motors TV on alates 1.detsembrist HD kvaliteedis

Alates 1.detsembrist 2015 edastatakse telekanalit Motors TV Elioni nutiTV-sse uues formaadis HD-kanalina, mis annab edaspidi võimaluse nautida kõrgekvaliteedilist telepilti.
 
Sellest lähtuvalt ei ole klientidel, kes kasutavad digiboksi Amino võimalik Motors TV-d jälgida, kuna tehnoloogiliselt aegunud digiboks uusi kanaliformaate (HD-kanal) ei toeta.
 
Selleks, et nautida kõrgekvaliteedilist telepilti, soovitame Amino digiboksi kasutavatel klientidel, vahetada digiboksid välja uue digiboksi Arris vastu. Arrise digiboks on tehnoloogiliselt kõige uuem digiboks, mida Elion oma nutiTV klientidele pakub. See on lisaks kiirele reageerimisvõimele ka raadiolainetoega (RF), mis tähendab, et pulti ei pea digiboksile suunama ning seetõttu võib digiboksi paigutada mugavalt ka teleka taha, kappi või sahtlisse.
 
Vahetades Amino digiboksi uue Arrise vastu saab klient uue digiboksi 6 kuuks tasuta (edaspidi kuutasu 1,99€). Kui klient vahetab välja ka vana nutiTV uue nutiTV vastu, tasub küsida seadmete eripakkumisi Elioni teenindajatelt.
 
NB! Arrise digiboksiga saab kasutada ainult uut nutiTV keskkonda.
 
Amino digiboksi kasutaval nutiTV kliendil, kes ei soovi ülaltoodud kanalimuudatuse tõttu nutiTV kasutamist jätkata, on õigus teenuse kasutamiseks sõlmitud leping üles öelda ilma leppetrahvita, andes sellest AS-ile Eesti Telekom teada enne 06.12.2015.
Tutvun teiste uudistega