Tallinn Music Weeki kontserdid jõuavad nii Telia esindusse kui Telia TV-sse

Sel nädalal alanud Tallinn Music Weeki raames astuvad esinejad üles ka Telia Kristiine keskuse esinduses ning festivalielamusi saab taaskogeda Telia TV vahendusel, kus saatejuhtidena astuvad üles Kristel Aaslaid ja Daniel Viinalass.

Uue muusika festivali Tallinn Music Week (TMW) programm on tavapäraselt tihe ja mitmekesine, hõlmates nii kontserte, vestlusringe kui konverentsi. TMW raames esineb neljapäevast, 28. märtsist kuni laupäeva, 30. märtsini 10 klubis ja kontserdisaalis 170 artisti 28 riigist Eestist Taiwanini ja Venemaalt Kanadani.

Laupäeval, 30. märtsil algusega kell 12 toimub Telia Kristiine keskuse esinduses linnalava kontsert, kus astuvad üles Eesti artistid Maian, Sibyl Vane ja Duo Ruut.

Telia TV erikanali vahendusel saavad kõik Telia TV kliendid aga festivalielamusi taaskogeda ja suurepäraseid kontserte nautida ka peale festivali lõppu. Nimelt toodab Telia eeloleval nädalavahetusel videosalvestused Made in Baltics ja Viljandi Folk Music Festivali lavadelt, mida saab Telia TV erikanali vahendusel järelvaadata 3., 4. ja 6. aprillil. Tegu on saadetega, mis sisaldavad nii erinevate artistide kontserte kui ka intervjuusid artistidega. Seejuures on 3. aprillil eetris oleva saate saatejuht Kristel Aaslaid, 4. aprilli saate puhul astub saatejuhina üles aga Daniel Viinalass. 6. aprillil on Telia TV erikanalil eetris mõlema saate kordused.

TMW saated Telia TV-s:

3. aprillil kell 18:00 – Made in Baltics / Sony Music õhtu
Saatejuht Kristel Aaslaid
Kontserdid ja intervjuud bändidega:
Ruth Koléva (BUL)
Anna Kaneelina (EE)
Wyldest (UK)
Erki Pärnoja (EE)
Gram-Of-Fun (EE)
Rick Feds (LV)

4. aprillil kell 18:00 – Viljandi pärimusmuusika festival / Kultuuride ristmik õhtu
Saatejuht Daniel Viinalass.
Kontserdid ja intervjuud bändidega:
Tuulikki Bartosik (EE)
Fränder (SWE)
Duo Ruut (EE)
RIFFARRICA (EE)
Cätlin Mägi (EE)
Tautumeitas (LV)
Mari Kalkun (EE)
Trad.Attack (EE)

6. aprill kell 12:00 – Made in Baltics / Sony Music õhtu kordus

6. aprill kell 17:00 – Viljandi pärimusmuusika festival / Kultuuride ristmik õhtu kordus

Lisainfot saab lugeda ka Digitarga uudisest.

Tutvun teiste uudistega