Suur tennis jõuab Telia Inspira kanalisse!

29. ja 30. juulil saab Tondi tennisekeskuses ja Telia Inspira kanali vahendusel nautida Eesti ja Läti tipptennisistide maavõistlust.

Merko Cup toob maailmatasemel tennise kaheks päevaks Tallinna ja Inspirasse – Eesti-Läti maavõistluses asuvad vastamisi Eesti ja Läti parimad nais- ja meestennisistid nii üksik- kui paarismängus.

Merko Cup maavõistlus tennises toob kokku Eesti ja Läti paremiku ning neli maailma top saja mängijat. Üksik- ja paarismängudes mängivad Eestist Anett Kontaveit (WTA 22) Kaia Kanepi (WTA 99), Jürgen Zopp (ATP 552), Vladimir Ivanov (ATP 738) ning Lätist Jelena Ostapenko (WTA 41), Anasstasija Sevastova (WTA 43), Ernests Gulbis (ATP 162) ja Karlis Ozolins (ATP 1133).

Turniiri direktor Riho Kallus sõnas, et Eesti publik on niivõrd kõrgel tasemel tennist oodanud kaua. „Ühelt poolt saame pakkuda mängijatele võimalust pärast pikka sunnitud pausi võtta mõõtu publiku ees teiste suurepäraste mängijatega ning teisalt saab see kahtlemata olema pealtvaatajate jaoks põnev elamus ning suvise spordikalendri suursündmus,“ kinnitas Kallus.

Eesti esitennisist Anett Kontaveit sõnas, et ootab kodupubliku ees mängimist ning tunneb heameelt, et positiivseid emotsioone pakkuv võimalus on kodumaal avanenud. „Tihe mängugraafik ei ole andnud paraku kaugeltki piisavalt võimalusi Eestis piisavalt mängida. On rõõm, et publik ootab juuli lõppu sama pingsalt kui mängijadki. Inimeste toetus annab kahtlemata energiat nii kodus kui ka välismaal,“ lisas Kontaveit.

Mängitakse kaheksa üksikmängu ja kolm paarismängu – mängud algavad kell 11.00 ja 18.00. Võideldakse võidu ja kena karika nimel, auhinnaraha turniiril ei ole, kuid iga mängija sai personaalse osalemistasu, mille suurust ei avaldata.


29. juuli mängude kava

11.00 Vladimir Ivanov – Karlis Ozolins

Järgneb Anett Kontaveit – Anastasija Sevastova

Järgneb Meeste paarismäng

PAUS

18.00 Avatseremoonia

Järgneb Kaia Kanepi – Jelena Ostapenko

Järgneb Jürgen Zopp – Ernests Gulbis


30. juuli mängude kava

11.00 Kaia Kanepi - Anastasija Sevastova

Järgneb Jürgen Zopp – Karlis Ozolins

Järgneb Naiste paarismäng

PAUS

18.00 Ernests Gulbis – Vladimir Ivanov

Järgneb Anett Kontaveit – Jelena Ostapenko

Järgneb Segapaarismäng

Autasustamine

Tutvun teiste uudistega