Spotifys saab kuulata Ewert and The Two Dragonsi värsket albumit

Uus album tuli müügile 24. veebruaril, olles koheselt saadaval ka Spotifys. Lühikese ajaga on "Circles" kerkinud eestimaalaste üheks eelistatuimaks albumiks Spotifys.

Tähistamaks Ewert and The Two Dragonsi uue albumi saabumist kutsub EMT kõiki Eesti muusika sõpru märtsi alguses üles jagama läbi sotsiaalmeedia pilte, mis seostuvad uue albumi kuulamisega. Parimad pildid valivad välja Ewert and The Two Dragonsi liikmed ja nende autoritele on auhinnaks piletid bändi 19. märtsi kontserdile Nordea Kontserdimajas. Ühtlasi käivitub 2. märtsil välimeedias kampaania, kus soovitame jälgida Tallinna ja Tartu kesklinnas olevatel plakatitel asuvat infot, mis annab täpsemad juhised, kuidas osaleda loosimises, mille peaauhinnaks on kohtumine Ewert and The Two Dragonsi liikmetega.

Ewert and The Two Dragonsi Tallinna ja Pärnu kontsertide piletid on EMT klientidele 20% soodsamad. Samas tuleks huvilistel kiirustada, kuna sooduspileteid on piiratud koguses. Vaata lähemalt ka https://www.telia.ee/ewert.

Maailma populaarseim legaalse muusika striimimise teenus Spotify jõudis EMT klientideni möödunud aasta suvel ning tänaseks on teenusega Eestis ühinenud tuhanded inimesed. EMT ja Spotify vahel sõlmitud koostöölepe võimaldab EMT klientidel kasutada kõrgeima tasemega Spotify Premiumi paketti, milles on enam kui 30 miljonit muusikapala ning žanri- ja meeleolupõhised Spotify playlistid saadaval parima kvaliteediga ilma vahepealsete reklaamipausideta. EMT Internetiga saab Spotify kaasa üheks aastaks tasuta.

Eesti Autorite Ühing (EAÜ) teatas detsembris (http://www.eau.org/newsletter/detsember-2014/itunes-voi-spotify-kus-muusikat-muua), et aina rohkem kuulatakse Eestis muusikat just Spotify kaudu - kui autoritasude laekumise osas oli iTunes 2013. aasta lõpu seisuga 20% suurem kui Spotify, siis juba 2014. aasta suvel laekus nende kahe võrdluses 60% Eesti autorituludest juba Spotifyst.

Üha populaarsemaks kerkiva Spotify puhul on kaalumisel ka uuendused, mis puudutavad muusikateenuse perelahenduse võimalikku toomist Eesti turule.

Tutvun teiste uudistega