​Sony uue lipulaevaga saab kaasa 169 eurose kingituse

22. mail algas Telia e-poes Sony uue tippmudeli Xperia XZ Premium eelmüük, mille käigus saavad kõik seadme soetanud inimesed kaasa 169 eurot maksva kingituse.
 
Sony Xperia XZ Premium on päris mitme tehnilise näitaja poolest maailmas unikaalne ning pakub kasutajate võimalusi, milleni konkurendid hetkel veel ei küündi. Esmalt tuleb peatuda telefoni uuel Motion Eye kaameral, mis pakub Super SloMo filmimise võimalust ning suudab filmida 960 kaadrit sekundis n-ö aegluubis pilti. Teist samasugust hetkel turul ei ole.
 
„See võimaldab objekte veelgi detailsemalt filmida ning garanteerib efektse jäädvustuse, olgu selleks kas või veepommi lõhkemine,“ märkis Telia Eesti nutitelefonide tootejuht Taavi Ting.
 
Samuti on tegu esimese nutitelefoniga maailmas, mis varustatud 4K HDR ekraaniga. Seejuures on kasutatud sama tehnoloogiat nagu Sony Bravia telerite puhul, mis toob 5,5-tollisele ekraanile erksate värvidega selge ja kontrastse pildi.
 
Sony telefonidele omaselt on Xperia XZ Premium nii tolmu- kui veekindel (IP65/68) ning seadme Smart Stamina rakendus suudab eeskujulikult aku kestvust optimeerida.
 
Kõigele lisaks on lipulaev varustatud uudse Xperia Action funktsiooniga, mis tähendab, et telefon pidevalt õpib oma kasutaja harjumustest ning aimab ette, milliseid funktsioone või rakendusi on parajasti mõttekas kasutada. Näiteks lülitub lennukis lennurežiimile.
 
Kõigile neile, kes soetavad uue mudeli eelmüügi perioodi vältel ehk vahemikus 22. mai kuni 6. juuni, on Sony välja pannud 169 eurose kingituse kaasaskantava bluetooth kõlari näol. Kuna seadmel on IPX5 veekindluse klass, sobib see õues kasutamiseks ka näiteks vihmasel jaanipäeval.
 
Sony Xperia XZ Premium on Telia e-poes eelmüügis 22. maist ning seadme hind on 799 eurot. Seade on saadaval nii hõbedase kui musta versioonina.
Tutvun teiste uudistega