Samsungi eile esitletud lipulaev S6Edge+ jõuab Eestis müügile juba septembri alguses

Samsungi eile esitletud unikaalne kaardus ekraaniga nutitelefon Galaxy S6Edge+ jõuab EMT ja Elioni e-poodi ja esindustesse müügile 4. septembril. Alates tänasest, 14. augustist saab telefoni EMT ja Elioni e-poest ette tellida.

Eesti Telekomi tootejuhi Taavi Tingi sõnul on tegu Samsungi unikaalse kahepoolselt kaardus-edge ekraaniga nutitelefoniga, mille nii sisu kui vorm esindavad tipptehnoloogia viimast sõna. Ekraani suurus on 5.7 tolli.

Telefonil on 16-megapiksline põhikaamera ning 5-megapiksline esikaamera, edasiarendatud kaamerasüsteem teeb heledamaid ja selgemaid pilte ka pimedas, garanteerimaks oluliste hetkede kvaliteetse jäädvustuse. Seadme mõlemal kaameral on F1.9 läätsed ning Smart Optical Image Stabilizers, mis stabiliseerivad värinad koheselt ja suurendavad pimedas automaatselt säriaega.

Telefonidel on kaamera kiirkäivitus Quick Launch, mis võimaldab kaamera käivitada vaid 0,7 sekundiga.

Uue kvaliteedi saab ka telefonide laadimine. Seadmeid saab laadida ükskõik milliselt juhtmevabast laadijast, mis toetavad WPC ja PMA standardeid. Telefone on võimalik ka juhtmest kiirlaadida: vaid 10 minutit kiirlaadimist annab telefonile juurde 4 kasutustundi.

Lähem info ja tellimine.

Tutvun teiste uudistega