Samsung Galaxy S6 tuli Elioni e-poes eelmüüki

Sel nädalal algas Elioni e-poes Samsung Galaxy S6 eelmüük. Telefoniga saab kaasa kingituseks juhtmevaba laadija (49,-). Telefonid jõuavad kõigi selle eelmüügist ostnud klientideni 17. aprillil.

Galaxy S6 ja S6 edge telefonide õhukese ja kerge korpuse sees on hetke parim Samsungi tehnoloogia. 5,1-tolline ekraan näitab selget ja eredat pilti tugeva kontrasti ning parema vaatenurgaga igal pool ja igas valguses. Lisaks on telefonis maailmas ainulaadne koodek, mis võimaldab vaadata kõrgresolutsiooniga filme väiksema energia kuluga.

Samsung Galaxy S6 mudelites on kombineeritud esmaklassilised kvaliteetsed materjalid ja tipptehnoloogia, mis rahuldab ka kõige nõudlikuma kasutaja vajadusi. Kaasaegne disain, uuenduslik laadimine ning kaamera, mis võimaldab ideaalselt jäädvustada kõike - see on uus standard nutitelefonide maailmas.

Galaxy S6 ja Galaxy S6 edge toovad uue kvaliteedi ka nutitelefonide laadimisse. Seadmeid saab laadida ükskõik milliselt juhtmevabast laadijast, mis toetavad WPC ja PMA standardeid. Uusi telefone on võimalik ka juhtmest kiirlaadida: vaid 10 minutit kiirlaadimist annab telefonile juurde 4 kasutustundi.

Samsung Galaxy S6 on Eesti Telekomis esialgu saadaval kolmes värvitoonis: must (Black Sapphire), valge (White Pearl) ja kuldne (Gold Platinum) ning Samsung Galaxy S6 Edge kahes värvitoonis: must (Black Sapphire) ja kuldne (Gold Platinum). Hiljem lisandub smaragdroheline (Green Emerald ) vaid Samsung Galaxy S6 Edge mudelil ning sinine (Blue Topaz) vaid Samsung Galaxy S6 mudelil. Uutel Galaxy S6 ja S6 Edge telefonidel on saadaval ScreenCare ekraanikaitse kindlustus.

Olenevalt telefoni mudelist ning sisseehitatud mälumahust algavad telefonide hinnad 699 eurost (S6 32GB mudelil).

EMT ja Elioni klientidel on võimalik tellida Galaxy S6 eelmüügist, et Samsungi tippmudel juba esimeste seas kätte saada. Ärikliendil on võimalik uus nutitelefon soetada kasutusrendiga (sissemakse alates 0 €) ning telefoniga antakse kaasa tasuta ka juhtmevaba laadija.

Täpsemalt saab Galaxy S6 tehniliste andmetega tutvuda Elioni e-poes: https://pood.elion.ee/s6

Tutvun teiste uudistega