Rio 2016 lisakanalid toovad Eesti televaatajateni 1000 tundi olümpiaülekandeid

Viasat ja Telia Eesti lisasid teleprogrammide valikusse Rio 2016 olümpiamängudeks loodavad 6 lisakanalit, mis toovad alates järgmisest nädalast Eesti televaatajateni ligi 1000 tundi olümpiaülekandeid.

Spordikanali Viasat Sport Baltic sisujuhi Kalev Kruusi sõnul on Viasat Rio suveolümpiamängude ametlik telepildi edastaja, kel on ainsana Eestis õigus näidata kõiki olümpiamängude alasid. “Kõige populaarsemad olümpiaalad jõuavad televaatajateni Viasat Sport Balticu ja TV3 vahendusel koos eestikeelsete spordikommentaaridega enam kui 30-lt oma ala eksperdilt,” rääkis Kruus. “Loomulikult on ennekõike Viasat Sport Balticul põhirõhk sellel, et televaatajad saaksid kaasa elada Eesti sportlaste kõigile esinemistele Rio olümpiaareenidel. Tõsistele spordihuvilisele on aga tõeliseks maasikaks järgmisest nädalast alustavad Viasati kuus lisakanalit, kus näeb kogu rahvusvahelist telepilti Rio olümpiamängudelt ligikaudu 1000 tunni ulatuses.”

Telia TV klientidele, kes on tellinud Viasati spordikanalite paketi, Viasati filmi – ja spordikanalite paketi või Viasat kuld paketi, lisanduvad paketti 6 olümpia lisakanalit lisatasuta.

“Väga hea meel on öelda, et Telia TV on ainus Eestis, kelle kanalivalikusse kuus uut olümpiakanalit lisanduvad. Nii pakume oma klientidele veelgi rohkem elamusi ja võimalusi Rio spordipeost osa saada,“ rääkis Telia tele- ja multimeedia teenuste osakonna juht Karl Anton.

Ta lisas, et need Telia erakliendid, kel Viasati kanalite pakett juba tellitud, saavad uusi olümpiakanaleid vaadata lisatasuta. Neil, kel Viasati paketti pole, on seda soovi korral lihtne tellida puldiga otse teleekraanilt. Samuti on lisandunud olümpiakanalid kättesaadavad Telia Äri TV kasutajatele, kel tellitud Viasati Spordikanalid.

Rio 2016 olümpiamängude kuus lisakanalit on teleprogrammide nimekirjas tähistatud OS1-6, programmivalikusse lisanduvad need automaatselt. Lisakanaleid näevad Viasati satelliitteleteenuse kõik teemant- ja kuldpaketi tellijad ning need hõbepaketi kliendid, kes on tellinud lisaks spordikanalite teemapaketi. Telia Eesti kaabelvõrgus näevad lisakanaleid Viasati spordikanalite ning spordi- ja filmikanalite teemapakettide vaatajad.

5. - 21. augustini toimuvad Brasiilias Rio de Janeiros järjekorras 31. suveolümpiamängud, millest võtab osa üle 10 000 sportlase 206 riigist. Tegu on esimeste olümpiamängudega Lõuna-Ameerikas.

Lisainfo:

Tanel Taal, Viasati turundusjuht, telefon +372 522 2311, e-post tanel.taal@viasat.ee

Tutvun teiste uudistega