Raekoja platsil toimuv emadepäeva kontsert kutsub taas head tegema

Sel pühapäeval toimub Tallinnas Raekoja platsil traditsiooniline Telia emadepäeva kontsert, kus koos tuntud lauljatega kutsutakse üles väärtustama emadust ja heategevust.

8. mail toimuval kontserdil astub üles terve rida tuntud lauljaid, kes esitavad koos ETV laululastega vanu häid lastelaule uues kuues. Laulud saab koju kaasa võtta tuliuuel plaadil nimega „Sinust ongi mu laul“. Iga ostetud plaadiga toetatakse Eesti Lasterikaste Perede Liitu 1 euroga.

Kontserdil astuvad üles Birgit, Liis Lemsalu, Ott Lepland, Getter Jaani, Daniel Levi, Liisi Koikson, Kristel Aaslaid, Mart Müürisepp, Kristjan Kasearu, Võlukeeled ning ETV Lasteekraani laululapsed. Lauljaid saadab laiendatud koosseisus ansambel „Swingers“. Lapsed saavad kontserdil joonistada emale ilusa kaardi ja toimub palju teisi toredaid tegevusi.

Telia Eesti juhatuse liikme Piret Mürk-Dubout sõnul on soov koos läheneva emadepäevaga pöörata tähelepanu just lastele ja nende vanematele ning koos sellega rõhutada üksteise märkamist ja abistamist. „Nii kasvab ühes lastega ka usk just sellisesse Eestisse, millest me unistame ja mille üle saame südamest uhked olla.“

Telia emadepäeva kontsert toimub pühapäeval, 8. mail Tallinnas Raekoja platsil algusega kell 14:00. Kontsert on kõigile tasuta.

Telia on emadepäeva kontserti Tallinnas Raekoja platsil korraldanud nüüdseks juba 15 aastat. Sündmus on ellu kutsutud selleks, et väärtustada emadust ja heategevust ning tõmmata avalikkuse tähelepanu projektidele, mis toetust vajavad. Ning loomulikult ka sellepärast, et kinkida kõigile üks tore päev ja kvaliteetne kontsert. Varasematel aastatel on kontserdiga toetatud erinevaid heategevusprojekte - SOS Lasteküla, Toidupank, MTÜ Audiere, Autistlike Laste Vanemate Liit, lastehaiglate toetusfondid jne.

Erinevate võimalustega, kuidas heategevusprojekte toetada, saab tutvuda Telia veebilehel.

Tutvun teiste uudistega