Populaarne kodumaine koguperefilm „Supilinna Salaselts“ nüüd Elioni videolaenutuses

Elioni nutiTV klientidel on eksklusiivne võimalus nautida nüüdsest uut seikluslikku kodumaist koguperefilmi „Supilinna Salaselts“ kodus teleriekraanilt.
 
Uus kodumaine film on osutunud väga populaarseks kogudes kinodes juba üle 90 000 vaataja.  Filmi produtsendi Diana Mikita sõnul on filmi menu filmitegijatele vägagi vaimustav.
 
“Lootsime, et film lastele ja peredele meeldib, aga selline menu oli ka meile üllatuseks. Mitmele eestvedajale, sealhulgas režissöör Margus Pajule, on “Supilinna Salaselts” esimene töö täispika mängufilmiga. Seda rõõmustavam on tõdeda, et nii väikesed kui suured filmisõbrad on meid omaks võtnud ja filmi armastavad”, sõnas Mikita.
 
FIlmile on tehtud ka vene dublaaž.
 
Diana Mikita sõnul pole viimase paarikümne aasta jooksul teadaolevalt ühtegi Eesti filmi vene keelde dubleeritud.  „Meie jaoks oli oluline, et kõik Eestis elavad väikesed filmisõbrad saaksid seiklusest osa. Seetõttu otsustasime filmi vene keelde dubleerida, et ka need lapsed saaksid filmi oma emakeeles vaadata, kes subtiitreid veel piisavalt kiiresti lugeda ei jõua“, lisas Diana Mikita.
 
Värske ja hoogne seiklusfilm on ainest saanud lastekirjanik Mika Keräneni raamatutest. Lugu leiab aset Tartus ja selle peateglasteks on lapsed, kes satuvad pöörase müsteeriumi keskmesse. Nimelt hakkab suvises Tartus levima hirmus mürgitus, mis muudab täiskasvanud arututeks lasteks, linnas vallandub kaos ja üksnes linaloo peategelased – Supilinna lapsed Mari, Sadu, Olav ja Anton – aimavad, kust võiks leida vastumürki.
 
Filmis mängivad Evelin Võigemast ("Lotte ja kuukivi saladus"), Mirtel Pohla ("Sügisball"), Peeter Volkonski ("Püha Tõnu kiusamine"), Ain Lutsepp ("Deemonid") jpt.
 
Film on saadaval augustist Elioni nutiTV videolaenutuses. nutiTV videolaenutus ja uue nutiTV tasuta Filmiriiul  täienevad iganädalaselt uue ja põneva sisuga.
Tutvun teiste uudistega