mTaskuga saab nüüd ka arveid tasuda

Eestis loodud mobiilse rahakoti lahendus mTasku sai juurde veel ühe olulise täienduse: alates oktoobrist saavad ettevõtted pakkuda oma klientidele arvete tasumist mTasku äpiga.

Arvete tasumist mTaskuga saavad ettevõtted pakkuda oma klientidele nii e-kirjaga saadetavate arvete puhul kui oma iseteeninduskeskkondades.

„mTasku äpiga arvete tasumine on hea lahendus nii teenusepakkujale kui tema kliendile. Mida lihtsamaks ja mugavamaks on arvete tasumine tehtud, seda kiiremini arveid ka tasutakse, kuna klient ei pea kulutama aega internetipanka sisselogimise või pangakaardi andmete sisestamisega seotud tegevustele,“ ütles Telia Eesti ärikliendiüksuse juht Holger Haljand.

Esimesena pakuvad mTaskuga arvete maksmist oma klientidele mobiilioperaatorid Telia ja Diil. Telia kliendid saavad arveid tasuda nii iseteeninduses kui e-kirjaga saadetud arve puhul (e-kirjaga arve võimalus kehtib hetkel vaid Telia kodu- ja mobiilsete teenuste eest ühisarvet saavatele klientidele), Diili kliendid saavad mTaskuga arveid tasuda Diili iseteeninduses.

Kuidas toimub arvete tasumine mTaskuga:

  • Klient ei pea arve tasumiseks sisenema internetipanka ega sisestama internetikeskkondadesse oma pangakaardi andmeid;
  • Alustades makset arvutis, tuleb vajutada iseteenindusse või arve e-kirja lisatud mTasku nupule. Peale ekraanile ilmunud QR-koodi skaneerimist tuleb makse kinnitada nupuga „Maksan“ ning arve ongi tasutud;
  • Alustades makset nutitelefonis, tuleb samuti vajutada mTasku nupule, misjärel avaneb mTasku äpp ning vajutada seejärel nuppu „Maksan“.

Lisaks e-poe maksevõimalusele ja arvete tasumisele on mTaskul peagi valmimas lahendus, mis võimaldab kasutada mTaskut sisselogimiseks erinevatesse veebikeskkondadesse. Peamine erinevus teiste sisselogimise lahendustega on see, et mTaskuga pole vaja veebilehitsejasse sisestada kasutajatunnust, parooli ega muud personaalset infot.

Ettevõtted, kes soovivad pakkuda oma klientidele mTaskuga arvete maksmist või sisselogimist, saavad oma huvist märku anda e-posti aadressil: info@mtasku.ee

mTasku äpi saab alla laadida nii App Store kui Google Play äpipoodidest.

mTasku on Eestis loodud mobiilse rahakoti lahendus, mida saab kasutada nii tavakaupluses kui e-poes maksmiseks, ühistranspordis sõiduõiguse valideerimiseks, (püsi)annetuste tegemiseks või hoopis digitaalse töötõendina.

Tutvun teiste uudistega