Motorola digiboksiga ei saa alates 23. novembrist Telia TV teenust kasutada

Alates 23. novembrist 2022 ei saa tehnoloogiliselt vananenud Motorola digiboksidega kasutada Telia TV teenust. TV-teenuse kasutamise jätkamiseks tuleb Motorola digiboks vahetada välja mõne uuema digiboksi mudeli vastu.

Telia on viimase paari aasta jooksul tegelenud aktiivselt sellega, et Motorola digiboksi kasutajaid ees ootavast muutusest personaalselt teavitada ja julgustanud kliente vanu seadmeid välja vahetama.

Selle aja jooksul on valdav enamus Motorola digiboksi kasutajaid oma seadmed asendanud moodsamate, võimekamate ja ka tunduvalt paremat TV-teenuse kvaliteeti pakkuvate digiboksidega.

Kliendid, kes pole veel oma Motorola digiboksi välja vahetanud, saavad seda kõige mugavamalt teha Telia iseteeninduses, kus saab uue digiboksi tellida endale sobivasse pakiautomaati. Täpsema info leiab www.telia.ee/digiboks. Samuti saab uue digiboksi tellida Telia esindusest.

Vana seadme saab tuua Telia esindusse või viia lähimasse utiliseerimiskeskusesse.

Ilma digiboksita saab Telia TV teenust kasutada veebilehitsejaga aadressil www.teliatv.ee ning Telia TV äpis, mille saab alla laadida Google Play või Apple Store keskkonnast.

Tutvun teiste uudistega