Monacos muutub mobiilside teenuse pakkuja

Kuni 19.06.2016 on Monacos võimalik kasutada Euroopa Liidu reguleeritud rändlustasudega teenust, kuna seda pakuvad Prantsusmaa operaatorid.

Alates 20.06.2016 on Monacos avatud rändlusteenused uue operaatori Monaco Telecom võrgus. Juhime tähelepanu, et Monaco operaatoritele ei kehti Euroopa Liidu reguleeritud rändlusteenuste hinnad.

Alates 20.06.2016 kehtivad Monacos uued rändlusteenuste hinnad: (hinnad sisaldavad käibemaksu)

  • helistamine kohalikele, Eesti ja teiste Euroopa Liidu riikide numbritele maksab 1,14 €/minut. Kõne kestust arvestatakse ja maksustatakse 1-minutise täpsusega.
  • kõnedele vastamine maksab 0,33 €/minut. Vastuvõetavate kõnede kestust arvestatakse ja maksustatakse 1-sekundilise täpsusega.
  • sõnumite saatmine maksab 0,30 € ühiku kohta
  • mobiilne internet maksab 2,55 €/MB. Andmemahtu seansi kestel mõõdetakse ja arveldatakse 50 kB arveldussammuga.

Seoses eeltooduga kuulub Monacos alates 20.06.2016 Euroopa regiooni riikide gruppi, kus kehtib mobiilse interneti päevalagi 9,95 € (ärikliendile lisandub käibemaks), mille eest saab kasutada 100MB internetti. Samuti ei saa alates 20.06 Monacos kasutada ja tellida Euroopa Liidu riikide Nädalapaketti.

Kliendil, kellel on see pakett nimetatud kuupäeval kehtiv ning ta kasutab Monacos mobiilset internetti, hakkab automaatselt kehtima Euroopa regiooni riikide päevalagi. Andmeside kasutamist Monacos ei arvestata Nädalapaketi mahu sisse.

Tutvun teiste uudistega