Mobiilse interneti kasutamine väljapool EL-i muutus palju soodsamaks

Alates tänasest on ligi poolesajas eestimaalaste eelissihtkohas, mis asuvad väljapool Euroopa Liitu, võimalik tarbida mobiilset internetti senisest tunduvalt soodsamalt ja muretumalt.

Telia Eesti internetilahenduste ja kõneside grupi teenuste juhi Helve Rammuli sõnul on seni paljude eestimaalaste mobiilse interneti kasutamist väljapool Euroopa Liitu pärssinud teadmatus, palju ühes või teises riigis mobiilse andmeside kasutamine maksma läheb. Seetõttu lülitavad paljud inimesed reisil viibides mobiilse andmeside oma nutiseadmes üldse välja.

„Enam pole selleks vajadust, kuna uued päeva- ja nädalapaketid loovad kasutajale kindluse, et reisil viibides saab kindla summa eest tarbida kindla koguse mobiilset andmesidet,“ lisas Rammul.

Alates tänasest pakub Telia koguni 45 eestlaste poolt enimkülastatud välisriigis väljapool Euroopa Liitu uusi nädalapakette, mis kindla tasu eest sisaldavad kas 0,5GB või 1GB ulatuses mobiilset internetti. Selliste riikide nimistusse kuuluvad edaspidi näiteks USA, Venemaa, Iisrael, India, Araabia Ühendemiraadid, Austraalia, Mehhiko, Egiptus jpt.

Helve Rammuli sõnul pole varem Eestis nii head rändluspakkumist olnud, mis hõlmaks sedavõrd paljusid eri riike.

Lisaks uutele nädalapakettidele tuli Telia välja ka soodsate päevapakettidega, mis aitavad kontrollida välisriigis viibides päevast internetikasutust.

„Kui varem oli paljudes välisriikides suhteliselt kallis mahupõhine arvestus, siis nüüd saab populaarsetes sihtriikides nagu Indoneesia, Austraalia, Mehhiko, Puerto Rico, Egiptus ning veel 45 välisriigis palju soodsamalt mobiilset internetti kasutada Päevapaketi näol,“ selgitas Rammul.

Täpsemalt saab uute nädala- ja päevapakettidega tutvuda Telia veebilehel.

Tutvun teiste uudistega