„MasterChef Eesti“ teine hooaeg ootab uusi osalejaid!

Äsja Eesti parimaks meelelahutussaateks tunnistatud „MasterChef Eesti“ saab juba sel sügisel teise hooaja ning hetkel on kõigil hobikokkadel võimalik saatesse kandideerida.

Kõik hobikokad ja kokandushuvilised saavad saatesse kandideerida veebilehel www.masterchef.ee.

Juba mais toimuvad Tartus ja Tallinnas avalikud eelvoorud saatesse pääsemiseks:

  • Pühapäeval, 14. mail toimub avalik eelvoor Tartus;

  • Laupäeval, 20. mail ja pühapäeval, 21. mail toimub avalik eelvoor Tallinnas.

Eelvoorudes valivad kohtunikud välja 12 finalisti, kes pääsevad „MasterChef Eesti“ teise hooaja saatesse. 12-osalise saatesarja võitja saab auhinnaks 10 000 eurot ja ihaldusväärse MasterChef Eesti tiitli. Eesti parimat amatöörkokka asub ka uuel hooajal välja selgitama kohtunike ja saatejuhtide trio Orm Oja, Õie Pritson ja Mihkel Heinmets.

Telia televisiooni ja meelelahutuse valdkonna juhi Birjo Kiige sõnul kerkis „MasterChef Eesti“ eelmisel sügisel lühikese ajaga Telia Inspira kanali kõige vaadatuimaks saateks.

„“MasterChef“ purustas kõik senised Inspira kanali vaadatavuse rekordid, mis näitab, et kohalikule telepublikule läheb maailmakuulsa kokandussaate Eesti versioon väga korda. Ootame põnevusega uut hooaega ja olen täiesti kindel, et saame juba sel sügisel lähemalt tuttavaks mitmete andekate Eesti hobikokkadega,“ märkis Kiik.

„MasterChef Eesti“ pärjati hiljutisel Eesti Filmi- ja Teleauhindade (EFTA) galal Eesti parima meelelahutussaate auhinnaga.

„MasterChef Eesti“ esimese hooaja kõiki osasid saab hetkel vaadata Telia TV Inspira + keskkonnas. Saatesarja uue hooaja esimene osa jõuab Inspira kanali eetrisse oktoobris.

Inspira on eksklusiivne telekanal Telia TV teenuse klientidele, mis pakub laia valikut filme, eksklusiivseid sarju, põnevat omatoodangut ning spordiülekandeid tennisest kuni korvpallini.

Tutvun teiste uudistega