Lottemaal saab seigelda mobiilirakenduse abil

Lottemaa tõi koostöös ühe oma suurpartneri EMT ja Elioniga turule tasuta nutirakenduse ehk mobiiliäpi, mis pakub Leiutajatekülalikke tegevusi lastele ning kasulikku infot lapsevanematele. Lottemaa äpp on teadaolevalt esimene omataoline Baltikumis.
 
Lottemaa teemapargi müügi- ja turundusdirektor Jorgen Sumini sõnul loob nutirakenduse abil Lottemaa külastamine täiesti uudse elamuse ning annab ka juba teemaparki külastanud inimestele teistmoodi kogemuse. Ehkki Lottemaa on väga vahetu, looduslähedane maailm, teeb äpi kasutamine külastuse veelgi huvitavamaks ja mugavamaks.
 
Rakenduse mängulisemas osas on kasutatud liitreaalsust (augmented reality), mis võimaldab teemapargis ringi käies näha läbi nutitelefoni erinevaid esemeid mida tegelikkuses kohapeal ei eksisteeri. Lapsed saavad otsida oma telefoni abil Karu Eduardi poolt kaotatud asju, mis asuvad erinevates kohtades Lottemaal ja on nähtavad ainult läbi nutitelefoni. Otsimist aitab GPS kaudu töötav kompass ja erinevad vihjed. Lapsevanemad saavad aga äppi kasutades juhiseid Lottemaale jõudmiseks, vajalikku infot pargis toimuva kohta ning osta eelmüügist pileteid.
 
Lottemaa äpp on eesti- läti- ja inglisekeelne ning tasuta alla laetav Androidi telefonidele, iOS versioon tuleb mõne nädala pärast. Tegemist on äpi esimese versiooniga, mille funktsionaalsusi edasi arendatakse. Äppi aitab arendada Bitspinners OÜ.
 
Sellest suvest on Lottemaal ka Interneti leiutamise torn, kus elavad väikesed kiired internetimehikesed. Külastajaid rõõmustab lõbus lugu sellest, kuidas internet Lottemaale tuli ning mida põnevat mobiilse internetiga ette võtta saab.  
 
Pärnu külje all asuv ja 2014. aasta Eesti parimaks turismiobjektiks kuulutatud Lottemaa on avatud iga päev kuni 30. Augustini.
Tutvun teiste uudistega