Lasterikastele peredele saab kinkida koolikoti

Telia käivitas sel nädalal kampaania, milles osalejad saavad ostuga kaasa tasuta koolikoti. Need inimesed, kes koolikotti ei soovi, saavad selle annetada lasterikastele peredele.

Pakkumine kehtib kõigile Telia klientidele, kes soetavad kuni septembri lõpuni endale kindlast seadmest ja teenusest koosneva komplekti. Soodustus kehtib kõigile tänastele ja uutele Mobiilse Äri ja Mobiilse Elu paketi kasutajatele, kui nad soetavad lisaks mobiilsideteenusele ka kampaaniavalikusse kuuluva nutitelefoni või tahvelarvuti. Seadmete puhul saab valiku teha 18 erineva toote seast, mille kliendihind jääb vahemikku 89-659 eurot.

Tasuta koolikottide puhul saab valiku langetada 3 erineva disainiga koti vahel. Kõik need kliendid, kes endale koolikotti ei soovi, saavad selle annetada heategevuse raames lasterikastele peredele koostöös Eesti Lasterikaste Perede Liiduga.

Liidu presidendi Aage Õunapi sõnul koondab nende võrgustik peresid, kus lapsi on kasvamas neli ja enam ning selliseid peresid on enam kui 1500. „Pered, kelle lapsed alustavad kooliteed kulunud ja räsitud kottidega, on siiralt tänulikud kui saavad uue ja kvaliteetse koti omanikuks.“

Telia Eesti toetustegevuste juht Heddy Ring kinnitas, et Telia toimetab kõik annetatud kotid suurperedele. Esimesed koolikotid antakse lasterikastele peredele üle enne 1. septembrit, et esimesse klassi minejad saaksid kooliteed alustada uue ja moodsa kotiga.

Telia koolikoti kampaania toodete ja tingimustega saab täpsemalt tutvuda SIIN. Lisaks saavad kõik kampaaniatoodete ostjad kasutada 3 kuud tasuta Telia SAFE turvalahendust, mis võimaldab määrata lapse asukohta, leida seadet kadumise või varguse korral jne.

Tutvun teiste uudistega