Kuidas spordirikkast suvest Telia TV vahendusel maksimumi võtta

Kuna eesolev suvi pakub jalgpalli EM-i, Tokyo olümpiamängude, autoralli maailmameistrivõistluste ja mitmete teiste sündmuste näol spordisõpradele tõelist maiuspala, jagab Telia soovitusi, kuidas Telia TV vahendusel kõigest sellest maksimumi võtta.

Esmalt olgu välja toodud kõik suuremad ja olulisemad sündmused, mis suve jooksul teleülekannete vahendusel meieni jõuavad.

JALGPALL

11. juunil saab alguse kuu aega kestev jalgpalli EM-i finaalturniir, mida kannavad üle ERR-i kanalid.

OLÜMPIAMÄNGUD

23. juulist kuni 8. augustini toimuvad Tokyo suveolümpiamängud, mille ülekandmise õigused kuuluvad Postimees Grupile.

AUTORALLI

Suve jooksul saab mitmel korral kaasa elada Ott Tänaku ja Martin Järveoja etteastetele autoralli MM-il, kusjuures juulis toimub WRC etapp Eestis. Autoralli suviste etappide ajakava on järgmine:

  • 3.-6. juuni Sardiinia ralli
  • 24.-27. juuni Keenia ralli
  • 15.-18. juuli Eesti ralli
  • 13.-15. august Belgia ralli
  • 9.-12. september Tšiili ralli

Otseülekanded TV3, TV6 ja TV3 Sport kanalitel

TENNIS

Anett Kontaveidi ja Kaia Kanepi mänge WTA turniiridel kannab üle Telia Inspira kanal.

VÕRKPALLI EM-FINAALTURNIIR

2021. aasta meeste Euroopa meistrivõistluste finaalturniir toimub 1.-19. septembrini kusjuures ühe alagrupi võõrustajamaaks on Eesti.

Telia Eesti erakliendiüksuse juhi Kristjan Viilmanni sõnul on Telia TV klientidel kõigile eelpool mainitud spordisündmustele kaasa elamiseks erinevaid võimalusi ning selleks, et võistlustest õigeaegselt osa saada, ei pea ilmtingimata koduse teleekraani taga istuma.

„Kõik Telia TV kliendid saavad suvel kogu saadaoleva telesisu endaga piltlikult öeldes kaasa võtta ning erinevaid spordiülekandeid jälgida endale sobivas kohas. Telia 4G mobiilsidevõrk katab sisuliselt 99% Eestist ning see võimaldab nii suviseid spordivõistlusi kui muud telesisu jälgida ka nutiseadmete vahendusel. Selleks soovitame oma nutitelefonidesse ja tahvelarvutitesse alla laadida Telia TV äpi. Need Telia TV kliendid, kes aga eelistavad sporti jälgida arvuti ja interneti vahendusel, saavad seda mugavalt teha veebilehel www.teliatv.ee,“ selgitas Viilmann.

Teise soovitusena tõi Viilmann välja Telia mahuvaba mobiilse interneti telliimise lühemaks perioodiks, mis sobib ideaalselt kasutamiseks just spordivõistluste jälgimiseks.

„Pakume on mobiilside klientidele võimalust tellida endale mahuvaba mobiilne internet kas 3 tunniks või 48 tunniks. Esimesel puhul (3h) maksab teenus 1 euro, teisel juhul (48h) aga 3 eurot. Teenusega saab täpsemalt tutvuda Telia kodulehel,“ märkis Viilmann.

Lisaks sobib nendele klientidele ja peredele, kes plaanivad suvel aktiivsemalt spordisündmustele kaasa elada, piiramatu mahuga Mobiilse Elu paketi tellimine, mis võimaldab piiramatut mobiilset internetti jagada kuni 5 pereliikme ja/või erineva seadme vahel ning kus on vaikimise avatud ka Telia 5G võrgu võimekus.

Tutvun teiste uudistega