Kliendid on EMT ja Elioniga pidanud 100 000 veebivestlust

Kui ajaloos natuke tagasi minna, siis Elionis alustati klientide teenindamist chatis juba 2011. aastal, mil see võimalus avanes Elioni e-poes. 2014. aasta algusest said chati kaudu suhelda juba kõik - nii Elioni era- kui ärikliendid – ka kõikidel teistel teemadel (teenused, arveldus, tehnilised küsimused). Samast ajast ehk 2014. aasta märtsikuust sai chattimine suure hoo sisse ka EMTs.

"Klientide jaoks on tegemist väga väärtusliku ja kõrgelt hinnatud teeninduskanaliga. Oleme nende jaoks olemas seal, kus neil jooksvalt küsimused tekivad - meie kodulehtedel, iseteenindustes, online abi keskkonnas ja e-poodides. Seda, et kliendid on selle kanali hästi vastu võtnud, näitab ka suur chati kasutajate arv: tänaseks oleme teenindanud kokku juba üle100 000 veebivestluse," sõnas Eesti Telekomi veebitoe grupijuht Raili Argos.

Eesti Telekomi jaoks on klientide aitamine veebikeskkondades võtmetähtsusega.

"Soovime, et klient tunneks ennast meie veebikeskkondades toimetades hästi. Kui on abi vaja, aitame kohe kliendil leida õige koha kust soovitud info leida või teenus tellida. Teisest küljest anname tagasisidet ka meie online tiimidele nendest kohtadest, kus saame meie veebikeskkondasid veelgi paremaks teha, et klient leiaks info lihtsamalt ja saaks kõik vajaliku sujuvalt vormistatud," lisas Argos.

Tutvun teiste uudistega