Järjest rohkem inimesi jälgib telesisu telefonis ja arvutis

Kümned tuhanded inimesed on sel suvel jälginud telekanalite poolt pakutavat programmi erinevate nutiseadmete vahendusel ning konkurentsitult kõige populaarsemad on olnud erinevad spordiülekanded, selgub Telia poolt koostatud ülevaatest.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuhi Birjo Kiige sõnul kasvab aasta-aastalt nende inimeste hulk, kes kasutavad erineva telesisu jälgimiseks nutiseadmeid nagu telefonid, tahvel- ja sülearvutid.

„Tänavu suvel on seda trendi tuntavalt mõjutanud ka erinevad spordi suursündmused nagu jalgpalli EM, autoralli MM eesotsas Rally Estoniaga ning Tokyo suveolümpiamängud. Kõik see on täiesti mõistetav, kuna suvisel puhkuseperioodil ongi inimesed liikuvamad, mistõttu eelistatakse oma lemmiksaateid jälgida just seal, kus parasjagu viibitakse, mitte tingimata koduse teleekraani ees,“ ütles Kiik.

Telia TV äpi ja veebilehe www.teliatv.ee vahendusel on inimesed eelistanud juunis, juulis ja augustis jälgida peaasjalikult telekanaleid, mis on erinevatel ajavahemikel üle kandnud suuri spordivõistlusi.

Samas pole spordisuvi veel kaugeltki läbi. 9.-12. septembrini sõidetakse autoralli MM etapp Kreekas ning juba septembri alguses (1.-19.09) toimub meeste võrkpalli EM finaalturniir, kus ühe alagrupi võõrustajamaaks on Eesti.

Kõik Telia TV kliendid saavad suvel kogu saadaoleva telesisu endaga piltlikult öeldes kaasa võtta ning erinevaid spordiülekandeid jälgida endale sobivas kohas. Telia 4G mobiilsidevõrk katab sisuliselt 99% Eestist ning see võimaldab nii suviseid spordivõistlusi kui muud telesisu jälgida ka nutiseadmete vahendusel. Üks võimalus on oma nutitelefonidesse ja tahvelarvutitesse alla laadida Telia TV äpp. Need Telia TV kliendid, kes aga eelistavad sporti jälgida arvuti vahendusel, saavad seda mugavalt teha veebilehel www.teliatv.ee.

Tutvun teiste uudistega