iPhone 6 valitseb endiselt müüduimate nutitelefonide edetabelit

Eesti Telekomi (EMT ja Elion) kaubamüügistatistikast selgub, et selle aasta III kvartalis juhtis müüduimate nutitelefonide edetabelit endiselt iPhone 6.

III kvartali müüduimate nutitelefonide esikümnest leiab üldse nelja erineva tootja ehk Apple’i, Samsungi, Sony ja Huawei mudeleid. Seejuures on Apple esindatud ühe, Samsung kuue, Sony kahe ja Huawei ühe mudeliga.

Eesti Telekomi seadmete ja kaubamüügi osakonna juhataja Ardi Ratassepp märkis, et iPhone 6 müügiedu on pakkunud meeldivaid üllatusi ning nõudlus selle järele on ühtemoodi aktiivne nii era- kui ärikliendi poolel.

Jääme huviga ootama, milliseks kujuneb Apple’i uusima mudeli ehk iPhone 6s käekäik, mille müük algab Eesti Telekomi müügikanalites täna, 9. oktoobril,“ lisas Ratassepp

Teisele ja kolmandale kohale on nutitelefonide müügitopis kerkinud kaks Samsungi mudelit: Samsung Galaxy J5 ja Samsung Galaxy Core Prime. Tegu on soodsama hinnaklassi seadmetega, mille kliendihind on vastavalt 199 ja 129 eurot. Endiselt mahuvad tabelisse Sony vee- ja tolmukindlad mudelid Sony Xperia Z1 compact ja Sony Xperia Z3 compact, mis asuvad vastavalt 4. ja 7. kohal.

Samas on seekordsesse edetabelisse end sisse murdnud ka Samsungi uusim lipulaev ehk Samsung Galaxy S6 Edge, mis asub 9. positsioonil. Kümnendaks on kerkinud taas üks uustulnuk, Huawei Honor 4X.

Eesti Telekomi III kvartali müüduimad nutitelefonid:

1. Apple iPhone 6
2. Samsung Galaxy J5
3. Samsung Galaxy Core Prime
4. Sony Xperia Z1 compact
5. Samsung Galaxy A5
6. Samsung Galaxy Trend Lite
7. Sony Xperia Z3 compact
8. Samsung Galaxy S5
9. Samsung Galaxy S6 Edge
10. Huawei Honor 4X

 

Eesti Telekomi III kvartali müüduimad mobiiltelefonid (nii nuti- kui nuputelefonid):
(nuputelefonid märgitud boldiga)

1. Apple iPhone 6
2. Samsung Galaxy J5
3. Samsung Galaxy Core Prime
4. Nokia 108 DS
5. Sony Xperia Z1 compact
6. Samsung Galaxy A5
7. Samsung Galaxy Trend Lite
8. Doro Primo 215
9. Sony Xperia Z3 compact
10. Samsung Galaxy S5

Tutvun teiste uudistega