Huawei uus lipulaev üllatab tippklassi kaameraga

Mai alguses jõudis Telias müügile Huawei uus lipulaev P9, mis on varustatud tippklassi Leica kaameraga.

Huawei on tänaseks kindlustanud globaalsel nutitelefonide turul peale Samsungit ja Apple’it kolmanda positsiooni ning oma uue lipulaeva juures on ettevõte rõhku pannud omadustele, mis teda selgelt konkurentidest eristab.

Kõige olulisem erinevus puudutab kaamerat. Huawei P9 on varustatud maailma absoluutsesse kõrgliigasse kuuluva Leica kaameraga, millel on parema kvaliteedi tagamiseks kaks objektiivi. Üks objektiividest on seejuures must-valge, mis toob piltides senisest paremini esile kontrastsuse. See teeb uustulnukast sobiva taskusõbra kõigile neile, kes hindavad nutiseadme juures kaamera võimekust ja tehtud piltide kvaliteeti.

Konkurentidest eristab P9 ka see, et seadmel on kahe SIM-kaardi kasutamise tugi, mis teeb temast ainsa sarnase võimekusega lipulaeva.

Kolmas väga oluline eelis on seotud garantiiga – nimelt võimaldab Huawei kõigile P9 soetajatele 3 aasta pikkust tootjapoolset garantiid. Selleks tuleb registreerida telefoni ID kood HiCare äpis.

Muude näitajate poolest on Huawei P9 igati korraliku varustusega: 32GB sisemälu, näpujäljelugeja, 5,2 tolline Full HD ekraan (1080p), kahekordne 12MP põhikaamera ja 8MP esikaamera ning kaheksatuumaline protsessor. Esialgu on seade saadaval tumehalli ja hõbedasena, hiljem peaks lisanduma ka kuldne versioon.

Huawei P9 hind on Telia müügikanalites 549 eurot, mis on soodsam kui konkurentide tippmudelid.

Tutvun teiste uudistega