GoNetwork müüs oma IKT äritegevuse Teliale

OÜ GoNetwork ja Telia Eesti AS allkirjastasid lepingu, millega ettevõte võõrandas Teliale oma IT-, pilve- ja sideteenuste äri.

Tehingu tulemusena liidetakse Teliaga GoNetworki (GNW) senine pilveteenuste, serverite haldusteenuste ning kõne- ja andmeside teenuste äri. Samuti liituvad Teliaga viis senist GNW töötajat. Seega jätkab senistele GNW klientidele nende teenuste pakkumist edaspidi Telia Eesti.

Go Groupi tegevjuht Jüri Etverk sõnas tehingut kommenteerides, et üleminek võimaldab pakkuda klientidele veelgi laiemat valikut teenuseid ning meeskonnale uusi arenguvõimalusi. "GoNetwork on paindlik ja usaldusväärne telekomilahenduste pakkuja ning liitudes Teliaga võidavad sellest kindlasti kliendid just eelkõige laiema valiku teenuste näol. Samuti soovisime müügiotsust langetades, et GoNetworki meeskonnal oleks uusi arenguvõimalusi," ütles Etverk.

Telia Eesti ärikliendiüksuse juhi Tarmo Kärsna kinnitusel on GoNetworki tehing Teliale oluline täiendus nii IKT teenuste portfelli kui kogu selle valdkonna kompetentside vaates. „Meie eesmärk on olla eelistatuim IKT-partner Eestis ning GoNetworki liitumine Teliaga on järjekordne samm selle eesmärgi suunas.“

Tehing jõustus 31. märtsil ning tehingu maksumust osapoolte kokkuleppel ei avalikustata.

Tutvun teiste uudistega