FOX ja Telia Eesti toovad turule uudse telelahenduse FOXplay

Täna õhtul lansseerisid FOX ja Telia Eesti Baltimaades uudse teleprogrammi vaatamise võimaluse FOXplay, mille kaudu saab vaadata telekanalite FOX ja FOX Life sarjade paremikku reklaamivabalt. FOXplay lisandub lisatasuta Telia TV klientide põhipaketi juurde juba täna.

Telia Eesti TV ja multimeedia hankejuht Toomas Luhats rääkis lansseerimisüritusel, et lahenduses on esialgu üleval ligi 200 tunni jagu meelelahutust, millest Eesti keskmise televaataja harjumuste kohaselt jagub vähemalt 3 kuuks. „FOXplay sisaldab telekanalite FOX ja FOX Life poolt valitud maailma kvaliteetsete sarjade paremikku. Kogu sisu saab vaadata reklaamivabalt, järjest ja kasvõi piiramatu arv kordi. Telia klientidele on FOXplay põhipaketis lisatasuta. Lisaks jõuavad teatud sarjad rakendusse koheselt pärast maailma esilinastust,“ rääkis Luhats.

Täna avatud rakenduses on muu hulgas üleval nt hittsarja „Elavad surnud“ kuus esimest hooaega ning sarjade „Wayward Pines“ ja „Da Vinci deemonid“ kõik hooajad. Rakenduse sisu hakkab regulaarselt täienema – nt päev pärast maailma esilinastust, 25. aprillist hakkavad rakendusse lisanduma menuseriaali „Troonide mäng“ uue, kuuenda hooaja osad.

FOX on varem lansseerinud sarnase lahenduse kaheksas riigis: Bulgaarias, Hispaania, Kreekas, Poolas, Portugalis, Prantsusmaal, Soomes ja Türgis. Eesti on Baltimaade seas esimene, kus telekanal ja telekommunikatsiooniettevõte on koos sellise lahenduse turule toonud.

FOXi Põhja-Euroopa regiooni juhi Rodion Pryntsevsky sõnul on lahenduse eesmärk tulla vastu televaatajate soovidele ning pakkuda suuremat vabadust nende lemmiksarjade vaatamiseks. „Televaatamise kogemus on ajaga oluliselt muutunud ning meie roll on nende muutustega kaasas käia ja pakkuda meie vaatajatele seda, mida nad soovivad – parimat meelelahutust reklaamivabalt, täpselt sellisel kujul ja millal vaatajad seda ise tahavad,“ ütles Pryntsekvsy.

Hetkel saab FOXplay’d vaadata Telia TVst ja Telia MINU TV kodus lahendusega, kuid Telia Eesti arendajad töötavad selle nimel, et juba lähituleviks oleks FOXplay sisu vaadatav ka nutitelefonist ja tahvelarvutist. Täna õhtul klubis Butterfly toimuval üritusel tutvustasid FOX ja Telia Eesti koostöös turule toodud lahendust oma koostööpartneritele ja meediale.

FOX Networks Groupi kuulub multimeediaettevõtte 21th Century FOX gruppi, mille halduses on enam kui 300 meelelahutus-, dokumentaal-, spordi- ja filmikanalit Ladina-Ameerikas, Euroopas, Aasias ja Aafrikas, kokku 45 erinevas keeles. Telekanaleid jõuavad rohkem kui 1,6 miljardi inimese kodudesse üle maailma. Eesti televaatajatele on kättesaadavad FOXLife ja FOX ning osaliselt eestikeelsena loodus- ja teadusdokumentaalidele keskenduv National Geographic Channel.

Telia on uue põlvkonna IT -ja telekommunikatsiooni ettevõte, kelle eesmärk on pakkuda oma klientidele turul suurimat väärtust ning panustada infoühiskonna arengusse. Telia pakub laia valikut mobiilside, lairiba, TV, ja IT lahendusi nii era- kui äriklientidele. Telia Eesti on osa rahvusvahelisest TeliaSonera grupist

Tutvun teiste uudistega