Euroopa päev Rootsi Suursaatkonnas 6. mail

Euroopa päev Rootsi Suursaatkonnas 6. mail.

Laupäeval, 6. mail tähistatakse Tallinnas Euroopa Komisjoni esinduse eestvõttel taas Euroopa päeva. Rootsi saatkond ootab külalisi oma siseõuele aadressil Pikk 28 alates kl 11 kuni kl 15. Sel aastal on meie koostööpartnerid Telia ja Volvo Trucks Estonia, samuti Rimi.

Telia fotonurgas on võimalik endast kaunite Euroopa paikade taustal pilti teha, saada infot selle kohta, kuidas Euroopas kasutada mobiilset internetti ja helistada samadel tingimustel nagu Eestis ning samuti tutvuda ÜRO säästva arengu eesmärkidega.

Volvo Trucks Estonia fookuses on liiklusohutus – vaatame koos, kuidas kõige ohutumalt veoki ümbruses liikuda, huvilistel on võimalik oma jalgratas katta helkurspreiga või voltida ja värvida endale täiesti oma veok.

Programmi Erasmus+ 30. aastapäeva puhul räägib eesti tudeng oma muljeid õpingutest Rootsis ja tutvustab õppimisvõimalusi.

Auhinnamängus osalejate vahel lähevad loosi Tallinki kruiis, Telia poolt Bluetooth-kõlarid ja Volvo veokimudelid.

Rootsi infotrükised, suupisted ja meisterdamisnurgake lastele on loomulikult ka sel korral külalisi ootamas! Taustaks mängime Rootsi muusikat igale maitsele.

Tutvun teiste uudistega