Euroopa filmide kanal Eurochannel jõuab Elioni klientideni

Täna, 14. septembril jõuab maailmas mitmeid auhindu võitnud Eurochanneli telekanal Eestisse, olles kättesaadav Elioni nutiTV kaudu.

Eurochanneli kaudu jõuab Elioni klientideni tipptasemel Euroopa meelelahutus nii haaravate filmide, teleseriaalide kui muusikasaadete näol. Eurochanneli programmi näeb Elioni nutiTV vahendusel eestikeelsete subtiitritega.

Eurochannel kuulub Elioni nutiTV uude lisakanalite paketti ja on saadaval ka noppekanalina. Kõik Eurochanneli saated on kohandatud Eesti vaatajale.

„Eurochanneli jõudmine Eestisse sai võimalikuks tänu Elioni pühendumisele pakkuda oma klientidele kõrgtasemel meelelahutust ja televisiooniteenust. Meil on hea meel pakkuda oma nägemust piirideta Euroopast vana maailma ühes kiiremini arenevamas riigis. Kõik saated on varustatud eestikeelsete subtiitritega ja seega vaadatavad keeles, millel on enam kui miljon kõnelejat üle maailma. See pikaajaline koostööprojekt on osa meie nägemusest Euroopa turust, kus me soovime pakkuda igas riigis sinna keelekeskkonda sobivat lahendust,“ kommenteeris Eurochanneli tegevjuht Gustavo Vainstein.

„Elion väärtustab kvaliteeti rohkem kui kvantiteeti. Eurochannel ei ole vaid kvaliteetsete filmide kaubamärk, see on ka klienti väärtustav kanal, sest vaid vähesed kanalid kohandavad sisu väikesearvulise kõnelejaskonnaga Euroopa keelde. Sisu kvaliteet ja eesti keele tugi olid need võtmefaktorid, mis tegid Eurochanneli meie kanalivalikusse lisamise otsuse lihtsaks,“ lisas Eesti Telekomi televisiooni ja multimeedia grupi hankejuht Toomas Luhats.

Septembris pakub Eurochannel Elioni klientidele valikut omanäolistest Vene filmidest. Muuhulgas tulevad esitamisele muusikaline komöödia „Moevennad“ („Stilyagi“) ja isevärki film „Naljavennad“ („Veselchaki“). Mõlemad filmid vaatlevad kaasaegset Venemaad üllatava nurga alt. Oktoobris tõstab Eurochannel esile Saksamaa filmikunsti, näidates eriprogrammi raames tipptasemel Saksa filme ja muusikale. Novembris on Leedu filmide kuu ning koostöös Leedu Filmikeskusega saab Eurochanneli vaataja esmakordselt näha Leedu filmitoodangu pärle.

Eurochannel viib jätkuvalt lummavat Euroopa kinotoodangut maailma eri paikadesse, näidates filme lisaks eesti keelele veel kaheksas keeles: albaania, inglise, prantsuse, korea, poola, portugali, serbia ja hispaania. Juba on töös ka Eurochanneli uus versioon, mis kavade kohaselt jõuab vaatajateni aastal 2016.

Eurochannel on mitmeid auhindu pälvinud maailma üks juhtivaid telekanaleid, mille programmis on Euroopa päritolu tipptasemel meelelahtutus maailmakuulsate staaridega. Eurochannel on saadaval 9 keeles ja 87 riigis nelja erineva kanali kaudu. Eurochanneli valikus on Euroopa filmikunsti paremik alates värsketest kassahittidest kõrgesti hinnatud telesarjadeni. Kõik see, mis teeb Euroopast armastusväärse paiga, on Eurochannelis näha läbi filmiliku seikluse, huumori, ajaloo ja meelelahutuse. Lisainfo: www.eurochannel.com.

Tutvun teiste uudistega