„Erik Kivisüda“ jõudis eksklusiivselt Telia videolaenutusse

14. märtsil lisandus Telia TV videolaenutusse Ilmar Raagi uus lastefilm „Erik Kivisüda“.

Telia televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuhi Birjo Kiige sõnul on „Erik Kivisüda“ hea põhjus istuda kogu perega teleri ette ning nautida nii head lugu kui ka visuaalefekte, mida tavaliselt eesti filmides nii suurel määral ei kasutata.

„Lisaks muudab filmi eriliseks see, et tegu on seni kõige kallima mängufilmiga (4 miljonit eurot), mis Eestis kunagi toodetud. Telia videolaenutusse jõudis „Erik Kivisüda“ eksklusiivselt ehk hetkel on see kohalikus videolevis nähtav vaid Telia TV klientidele,“ lisas Kiik.

Filmi räägib 11-aastasesest Erikust, kellel on kivist süda. Teda ei häiri, et ta vanematel pole tema jaoks aega, et tal pole ühtegi sõpra või et ta peab kolima vanatädi Brunhilda pärandatud majja, mis näeb välja nagu tondiloss. Uues majas avastab Erik, et seal elab veel üks perekond, temavanune Maria oma isaga, kelle Eriku vanemad kavatsevad välja visata. Maria teatab Erikule, et tal on salaplaan, kuidas Eriku perekonda majast minema ajada. Tegelikult soovib ta üles leida oma kadunud ema, kes neid väljatõstmise eest kaitseks. Kahekesi satuvad nad muinasjutulisele teekonnale Kahevahelmaailma ning Erik avastab, kui raske on kivist südamega tegelikult elada.

Filmi režissöör on Ilmar Raag ning osades astuvad üles Herman Avandi, Florin Gussak, Juhan Ulfsak, Jules Werner, Hendrik Toompere Jr jt.

„Erik Kivisüda“ jõudis kinodesse eelmise aasta lõpus ning filmi kohta on ilmunud ka erinevaid artikleid nii ERR-is kui Postimehes.

Tutvun teiste uudistega