ERGO ja Telia: maksa kindlustuse eest vaid siis kui sõidad!

ERGO kindlustuse ja Telia koostöös valmis uudne sõiduki E-kindlustus, mis võimaldab läbi mobiiliäpi oma sõidukit kindlustada vaid siis, kui seda kasutad.

„Sõiduki E-kindlustus on Eestis ainulaadne lahendus, kuna pakub liiklus- ja kaskokindlustust tarbimise mahu järgi. See tähendab, et kindlustuse hind sõltub kasutatud päevade arvust,“ sõnas ERGO kindlustusdirektor Andres Konsap.

Värske lahendus on hea uudis eelkõige neile, kes igapäevaselt rooli ei istu. Seega sobib lahendus ideaalselt näiteks mootorrataste ja hobisõidukite omanikele või peredele, kellel on mitu sõidukit.

„Kui kasutad oma autot ühes kuus 15 või rohkem päeva, kehtib tavaline kuine kindlustusmakse. Kui sa sõidukit ei kasuta, saad mugavalt kindlustuse niiöelda „pausile panna“. Kasko puhul on ka pausi ajal sõiduk täies mahus kaitstud näiteks loodusõnnetuse, vandalismi ja süttimise eest,“ selgitas Konsap.

Telia Eesti asjade interneti (IoT) valdkonna juhi Toomas Kärneri kinnitusel hindavad eestimaalased järjest enam erinevad nutilahendusi, mis võimaldavad kiirelt ja mugavalt erinevaid toiminguid teha, olgu selleks siis Mobiil-ID või Travel äpp.

„Näiteks Telia Travel äpi toel sõlmitakse reisikindlustusi väga aktiivselt, kuna kogu protsess on tehtud äärmiselt hõlpsaks. Loodame, et ka sõiduki E-kindlustus leiab endale truu kasutajaskonna, kuna vajadus sellise teenuse järele on turul kindlalt olemas.“

Sõiduki E-kindlustuse lepingu sõlmimine on lihtne – selle saab mugavalt teha mSõiduki-nimelises äpis. Selle saab alla laadida nii Androidi kui iOS seadmele Google Play ning Apple App Store poodidest.

Täpsemat teenuse kirjeldust saab lugeda SIIN.

Kuidas Sõiduki E-kindlustust kasutada?

  • Teenusega liitumiseks on vaja kehtivat Telia mobiilinumbrit (kliendilepinguga)
  • Kindlustuse eest tasumine toimub Telia järgmise kuu mobiiliarvega vastavalt sõidetud päevade arvule.
  • Mugavust hindavad kliendid saavad soovi korral soetada GPS-seadme, mille abil saab muuta kindlustuse sisse- ja väljalülitamise automaatseks ning tellida oma sõidukile juurde ka kaskokindlustuse.


Vaata ka teenust tutvustavat videot:

EST / RU / ENG

Tutvun teiste uudistega