EMT ja TMW toovad lemmikartisti su peole kohale

Konkursil osalemiseks tuleb täita ankeet emt.ee/teeomapidu veebilehel, kirjeldada paari lausega oma unistuste pidu – garaažikontserdist koolipeoni –, valida peo peaesineja Tallinn Music Weeki artistide hulgast ja jagada vormistatud peoidee linki oma Facebooki seinal. Osalema oodatakse noori alates 15. eluaastast ning korraldatav üritus peab toimuma ajavahemikus 25.–29. märtsil Tallinna piires. Alla 18-aastased noored saavad peo korraldada vanema nõusolekul.

„Ei juhtu just iga päev, et saab oma lemmikbändi oma lemmikpeole esinema kutsuda ja et on võimalus oma idee koos festivalimeeskonnaga ära korraldada. Ühest küljest on see lihtsalt tore ja lõbus, teisest küljest ka võimalus ühele noorele inimesele korraldusprotsessis kätt proovida. Koos EMT-ga toome kohale tehnika, bändi ja filmime kontserdi ka üles," kommenteerib Tallinn Music Weeki peakorraldaja Helen Sildna.

11. märtsiks laekunud peo- või kontserdiplaanide hulgast valivad EMT ja TMW esindajad välja kõige põnevama, leidlikuma ja läbimõelduma idee, mille teostumisele aitab festival kaasa, organiseerides üritusele nii esineja TMW artistide nimistust kui kontserdi õnnestumiseks vajaliku lavatehnika ning tehnilise meeskonna. Võitja kuulutatakse välja 18.märtsil.

Võitjameeskond saab lisaks unistuste kontserdile EMT ja TMW poolt ka festivalipassid ning soovi korral ka võimaluse külastada TMW seminare ja muusikatööstuse loenguid.

Möödunud aastal esmakordselt EMT ja Tallinn Music Weeki korraldatud "Tee oma pidu" konkursi raames esitati üle 100 erineva peo- ja kontserdiidee, mille seast lennukaimaks olid muuhulgas katusekontsert ja pidu Kalamaja saunas, sekka ka mitmeid noortekeskuse- ja kodupeo soove.  Võistlusmängu võitis Lasnamäe Vene Gümnaasiumi õpilane Darja, kes sai korraldada unistuste peo oma kooli aulas, kutsudes esinema oma kauaaegse lemmiku Instrumenti Lätist. Kontserdist said osa kõik Vene Gümnaasiumi kooliõpilased ning korraldusprotsessi oli kaasatud kogu kool.

25.-29-märtsini toimuva Tallinn Music Weeki festivalipassid hinnaga 45€ on saadaval Piletilevist. Alates 16. märtsist maksab pass 55€. Müügil on ka kontsertide üksikpiletid hinnaga 5 -15€. http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/tallinn-music-week-2015-35624/
TMW festivalipass / käepael annab võimaluse liikuda vabalt kõigi festivali kontserdikohtade vahel ja tagab sissepääsu 26., 27. ja 28. märtsil kõigisse programmi kuuluvatesse klubidesse, pakkudes soodustusi ka TMW alamfestivalide raames.

Nordea panga, EMT ja Elioni klientidel on võimalik soetada festivalipasse ja -pileteid erihinnaga: Stockmann MC kaardi omanikele 10% soodustusega, Gold krediitkaardiga 20% soodustusega  ja Platinum krediitkaardiga 30% soodustusega. EMT ja Elioni klientidele kehtib 20% soodustus festivalipassi ja -pileti hinnast. Soodushinnaga TMW kontserdipileteid saab soetada ka EMT Live äpi kaudu, pileti maksumus lisandub mobiiliarvele. EMT Live äpi saab alla laadida kodulehelt emt.ee/live.

Tallinn Music Week 2015 esitlejaks on Nordea pank, suurtoetajaiks  EMT ja Elion, partneriteks Wire, Tuborg, Info-Auto, Tallink, Delfi, Viru Keskus ja Red Bull. Festivali kodu, keskus ja ametlik hotell on Nordic Hotel Forum.

Tutvun teiste uudistega