EMT ja Elioni minuTV toob uuendusi ja põnevat sisu


Eesti Telekomi televisiooni ja multimeedia grupi hankejuhi Toomas Luhatsi sõnul näitab  minuTV esikoht tehnoloogiaajakirja Digi omalaadsete toodete testis, et inimesed on teenusega rahul. Läinud sügisel turule jõudnud minuTV teenust kasutavad täna juba tuhanded inimesed ning klientide hulk suureneb pidevalt.
„2015. aastal lubame oma TV-teenuse kasutajatele nii kvalitatiivset kui kvantitatiivset kasvu. Meie eesmärk on pakkuda üha paremat sisu nii lastele, noortele, keskealistele kui vanematele televaatajatele," märkis Luhats.
minuTV kasutajateni jõuavad igal nädalal uued filmid ning peatselt lisanduvad valikusse ka uued telesarjad. 23. veebruari öösel saab aga minuTV vahendusel jälgida Kanal2 otseülekannet Oscari galalt, kus esmakordselt kandideerib Oscarile Eesti film „Mandariinid". 
 
Pidevalt täieneb minuTV valikus ka EMT Live sündmuste nimekiri. Täna on võimalus valida Grindi, Tallinn Music Week'i, Tallinn Expressi ning Hirmo Faktori pidude vahel. Eriliselt mõnus on soovitada neid muusikasündmusi õige meeleolu saavutamiseks enne nädalavahetuse pidudele siirdumist.  
Elioni nutiTV Filmiriiul ja minuTV on vahepeal täienenud järgmiste teostega. Teiste seas on lisandunud valikusse Hardi Volmeri ajalooline armastusfilm „Elavad pildid". Ja et nädalavahetusele jääb sõbrapäev, pole unustatud ka romantikasõpru.
 
1. Georg / 2007 / 6.7
http://www.imdb.com/title/tt0459913/
kodumaine
 
Peeter Simmi lavastatud tõsielul põhinev film eesti nimekaima laulja Georg Otsa (Marko Matvere) saatusest. Erakordse andega laulja Georg Ots jäi maailma ooperilavadel tundmatuks, sest Nõukogude süsteem oli oma talentide suhtes kiivas. Kuid peale Eesti tundis ja armastas teda ka Venemaa ja Soome publik. Film kõneleb saatusest, mida vormisid keerulised ja muutlikud aastad; armastusest, intriigidest ja perekonnast.
 
 
2. Kurb valentinipäev / Blue Valentine / 2010 / 7.4
http://www.imdb.com/title/tt1120985/
draama
 
Oscarile kandideerinud suurepärane suhtedraama, mille peaosades praegune Hollywoodi kuumim meesnäitleja Ryan Gosling ("Drive – ohtlik sõit") ja kahekordne Oscari nominent Michelle Williams ("Brokebacki mägi"). Lugu räägib noorest abielupaarist, kes kasvatavad väikest tütart. Mees ja naine võtavad ette ühepäevase reisi, et proovida päästa oma lagunevat abielu. See on aus, liigutav ja erakordne film, mis paistab silma väga tugeva lavastuse ning erakordsete näitlejatöödega.
 
3.  Arktika lugu / Arctic Tale / 2007 / 7
http://www.imdb.com/title/tt0488508/
draama
 
Südantsoojendav film maailma kõige külmemast paigast, milles jutustajateksti loeb näitlejanna Queen Latifah. Film räägib jääkarupoja ja morsapoja elust kuni täiskasvanueani – emade ennastsalgavast hoolitsusest, loomalaste seiklustest ja nende teel varitsevatest hädaohtudest. Läbi armsate tegelaste jõuab film laiema arktika elanikke ohustava probleemini: jääkuningriik laguneb globaalse soojenemise tõttu hirmuäratava kiirusega.
 
4.  Täiuslik võõrustaja / The Perfect Host / 6.8
http://www.imdb.com/title/tt1334553/
põnevik
 
Humoorikas krimipõnevik. Warwick Wilson on täiuslik võõrustaja. Ta valmistub hoolikalt õhtusöögiks, laud on laitmatult kaetud ja ideaalne praad ahjus küpsemas. John Taylor on aga kurjategija. Ta on just röövinud panka, viga saanud ning peab kiiresti peavarju leidma. Johnil õnnestub end luiskelugude saatel Warwicki peenele peole sokutada. Kuid mida edasi õhtu areneb, seda selgemaks saab, et täiuslik võõrustaja ei pruugigi olla see, kellena ta end välja näitab... Mängivad David Hyde Pierce ("Unetus Seattle'is"), Clayne Crawford ("Wristcutters") jt.
 
5 .Elavad pildid / 2013 / 7.3
http://www.imdb.com/title/tt2715446/
kodumaine
 
Hardi Volmeri ajalooline armastusfilm, milles lööb kaasa kogu kodumaine näitlejate paremik ning mis kätkeb endas nii varajase tummfilmi groteski kui kino kuldaja melodraamat, nii eepikat kui komöödiat. Filmi peategelane Helmi (Sandra Uusberg, Anu Lamp, Ita Ever) sünnib parun von Strandmanni majja Tallinna vanalinnas aastal 1908. Ainus, mida ta kindlalt teab, on see, et ta ema oli eesti soost teenijatüdruk. Kõik muu selgub elu käigus ning elul, mis kulgeb läbi sajandi, on Helmi jaoks mõndagi varuks.
 
 
6. Ma vihkan valentinipäeva / I Hate Valentine's Day / 2009 / 4.6
http://www.imdb.com/title/tt0762105/
komöödia
 
Lillepoe omanikul Genevievel (Nia Vardalos "Minu pirakast Kreeka pulmast") on kohtingureegel: ühe mehega tohib väljas käia vaid viis korda, et vältida kõige hullemat – suhte tekkimist. Kui atraktiivne Greg (John Corbett, tuntud ka kui "Seksi ja linna" Aidan) ostab lähedusse baari, hakkab õhus elekter särisema. Pärast viit kohtingut seisab Genevieve aga silmitsi oma reegliga…
 
7. Karlsson katuselt / Karlsson på taket / 2002 / 5.1
http://www.imdb.com/title/tt0307050/
lastele
 
Väikevend on üksildane 7-aastane poiss, kes elab oma perega Stockholmis. Tema suurim soov oleks saada endale üks armas kutsikas, sest tal ei ole mitte kellegagi mängida. Väikevenna õde ja vend ei viitsi poisiga enam mängida ja ka vanemad ei mõista tema üksindust. Hei hopsti, Karlsson! Hei hopsti, Väikevend! Oma hääle andsid tegelastele Dajan Ahmet, Evelin Võigemast, Ines Aru jt. tuntud Eesti näitlejad.
 
Uued sarjad:
 
Velveti moemaja / Velvet
1. hooaeg

Hispaania suureelarveline ja vaatemänguline uhke teleseriaal, mille taga on samad tootjad, kes tõid vaatajateni armastatud sarja "Hotell Grand". "Velveti" keskmes on suur armastuslugu. Kena noormees nimega Alberto on Galerías Velveti pärija, mis oli 1950ndatel üks Madriidi
prestiižikamaid moeärisid, glamuurne paik, kuhu soovisid ostlema minna kõik hispaanlannad. Kõrget päritolu Alberto armastatu Ana on sealsamas äris aga lihtne ning tagasihoidlik õmblejanna. Mõistagi ei saa nende armastus Alberto perekonna soosingu osaliseks.
 
Võmm / Copper
1. hooaeg

Emmyle kandideerinud Ameerika põnevussari. "Võmmi" tegevus leiab aset New Yorgis 1860ndatel, mil linnas vohab metsik kuritegevus. Sarja peategelane on Iiri immigrandist võmm Kevin Corcoran (Tom Weston-Jones, "Spooks"), kes peab korda hoidma oma ohtlikus kodukandis Five Pointsi rajoonis. Olukorra muudab pingelisemaks see, et riigis on parasjagu käimas kodusõda ja mustanahaliste rahutused. Lisaks kaovad salapäraselt Corcorani naine ja tütar…
 
Rizzoli & Isles / Rizzoli ja Isles
2. hooaeg

Populaarse USA detektiivisarja teine hooaeg. Sarja peategelased on kaks hakkajat naist – Bostoni politseiuurija Jane Rizzoli (Angie Harmon, "Law & Order") ja kohtumeditsiiniarst Maura Isles (Sasha Alexander, "Ta pole sinust eriti huvitatud"). Teises hooajas jätkavad Rizzoli ja Isles hoolimata tagasilöökidest oma tööd kriminaaluurimiste valdkonnas. Kuriteod Bostonis muutuvad üha verisemateks ning Maura ja Jane seisavad silmitsi terve rea mõrvajuhtumitega, mille uurimise käigus avastavad naised nii mõnedki ootamatud valed, saladused ja pettused.

Tutvun teiste uudistega