EMT ja Elioni e-poes algas Sony uue lipulaeva Z5 eelmüük

Sel nädalal algas EMT ja Elioni e-poes Sony nutitelefonide värskeimate tippmudelite ehk Xperia Z5 tooteperekonna eelmüük.
 
Sony uue lipulaeva Z5 tooteperekonda kuulub kokku kolm mudelit: Sony Xperia Z5, Sony Xperia Z5 compact ja Sony Xperia Z5 Premium. Neist kahe esimese (Z5 ja Z5 compact) eelmüük algas Eestis juba sel nädalal, Z5 Premium lisandub EMT ja Elioni müügikanalitesse ilmselt novembris. Z-seeriale omaselt on kõik uued mudelid vee- ja tolmukindlad.
 
Eesti Telekomi tootejuht Taavi Ting nentis, et Sony vee- ja tolmukindlad nutitelefonid on kohalike tarbijate seas hästi vastu võetud ning eriti tasub esile tõsta just compact-mudelite müügiedu.
 
Z5 ja Z5 compacti peamine erinevus seisnebki nende suuruses: Z5 on 5,2- ja Z5 compact 4,6-tollise ekraaniga. Z5 compacti puhul on täiustunud ka seadme disain ning erinevalt Z3 compactist on Z5 compact saanud endale metallist raami.
 
Olulise uuendusena on Z5 seeria mudelitesse lisandunud näpujäljelugeja, mis on ehitatud Power-nupu sisse. Uute mudelite üks eeliseid on kindlasti ka võimekas 23MP kaamera, millel on kiire autofookuse funktsioon, mis tagab senisest veelgi parema pildikvaliteedi. Samuti saab uute mudelitega filmida 4K kvaliteedis videoid. Kõik Z5 mudelid on varustatud Android 5.1 Lollipop operatsioonisüsteemiga.
 
Novembris müügile jõudev Z5 Premium on ühtlasi esimene nutitelefon maailmas, mis on varustatud 4K ekraaniga. See teeb seadme 5,5-tollise ekraani pikslitiheduseks 806 pikslit tolli kohta (ppi).
 
Uute mudelite hinnad on EMT ja Elioni klientidele Z5 compacti puhul 599€ ja Z5 puhul 729€. Z5 Premiumi hind selgub novembris.

Kõigile neile, kes soetavad Z5 või Z5 compacti eelmüügist, annab Sony kaasa kingituse 149€ väärtuses. Selleks on Sony SmartBand 2 aktiivsusmonitor, mis on varustatud südamelööke mõõtva funktsiooniga.
 
Sony Xperia Z5 compacti eelmüük kestab EMT ja Elioni e-poes 30. septembrini, Xperia Z5 eelmüük aga 18. oktoobrini.

Uute telefonidega saab tutvuda Elioni e-poes: https://pood.elion.ee/z5
Tutvun teiste uudistega