Eestis saab olümpiat jälgida Eurosport Playeri vahendusel

Eestis saab esmakordselt eesseisvate olümpiamängude programmi jälgida läbi Eurosport Playeri mobiiliäpi ja veebilahenduse, mida saavad tasuta kasutada kõik Telia TV Lisakanalite paketi tellijad.

Alates 1. veebruarist 2018 on Telia TV Lisakanalite paketi tellinud erakliendile Eurosport Playeri äpi ja veebilahenduse kasutamine tasuta. Pakkumine kehtib nii eesti kui vene lisakanalite paketi klientidele, kelle e-posti aadressile on saadetud unikaalne sooduskood, mis võimaldab teenust kasutama hakata. Sooduskood edastatakse ka kõigile uutele klientidele, kes tellivad Telia Lisakanalite paketi.

Telia Eesti televisiooni ja multimeedia valdkonna sisujuht Birjo Kiik märkis, et kuna Pyeongchangi taliolümpia teleõigused omandas Eurosport, on Eurosport Player ideaalne võimalus jälgimaks olümpiamängude programmi.

„Eurosport Player on kasutatav nii mobiiliäpi kui veebilehe rakendusena, mille abil saab jälgida Eurosport 1 ja Eurosport 2 kanaleid, uudiseid, otseülekandeid ja palju muud. Spordisõpradele on see kindlasti hea uudis, kuna Eestis pole varem sarnast võimalust pakutud,“ sõnas Kiik, kelle sõnul saab lisaks eesseisvale taliolümpiale Eurosport Playeri vahendusel jälgida ka kõiki teisi Eurospordi kanalite ülekandeid.

Eurosport Player on kasutatav veebis ning iOS, Android, tvOS (Apple TV) ja Chromecast rakendusena. Lisaks võimaldab Eurosport Player 7 päeva ulatuses järelvaatamist.

Eurosport Playeri kavaga saab tutvuda: https://ee.eurosportplayer.com/schedule.

Selleks, et Eurosport Playerit kasutama hakata, peab läbima järgmised sammud:

  1. Mine Eurosport Playeri veebilehele
  2. Sisesta oma sooduskood, mis on saadetud Sinu e-postile
  3. Registreeri end kasutajaks, sisestades oma e-posti aadress ja parool
  4. Lae alla Eurosport Playeri äpp või mine Eurosport Playeri veebilehele https://ee.eurosportplayer.com
  5. Logi sisse (punktis 3 sisestatud registreerimisdetailidega)
  6. Peale neid samme saabki klient kasutama hakata Eurosport Playerit!
Tutvun teiste uudistega