Eestis algab Microsofti uue tippmudeli Lumia 950 eelmüük

18. novembril algas EMT ja Elioni e-poes Microsofti uue ja võimeka lipulaeva Lumia 950 eelmüük.

Oma eelmist nutitelefonide tippmudelit ehk Lumia 930 tutvustas Microsoft enam kui aasta tagasi ehk 2014. aasta kevadel, mistõttu on värske mudelit üsna pikalt oodatud.

Oma eelkäijast on uustulnuk kergem (varem 167 grammi, nüüd 150 grammi), suurema ekraaniga (varem 5 tolli, nüüd 5,2 tolli) ning loomulikult ka tehnoloogiliselt võimekam: varasema 4-tuumalise protsessori asemel töötab seade 8-tuumalisel protsessoril.

Populaarne tehnoloogiablogi Techradar tõstab Lumia 950 puhul esile seadme võimekat kaamerat (20 Mpx), mida iseloomustatakse kui tänaste nutitelefonide seas üht parimat. Kiidusõnu jagatakse ka seadme terava pildiga ekraanile. Telefoni püsimälu on 32GB, kuid SD-kaardiga on võimalik mälu mahtu kergitada koguni 200GB võrra.

Seekordne Lumia on varustatud uue Windows 10 operatsioonisüsteemiga. Spetsiaalse doki abil on võimalik telefoni kasutada ka lauaarvutina, mis on sisuliselt samm selle suunas, et muuta telefon mobiilse inimese taskukontoriks.

EMT ja Elioni e-poes tuleb eelmüüki nii Lumia 950 kui tema tehnoloogiliselt natuke võimekam vend Lumia 950 XL.

Kõik need, kes soetavad Microsofti uue lipulaeva detsembri jooksul, saavad kaasa 99 eurose kingituse telefoni doki näol, mis võimaldab kasutada seadet arvutina.

Lumia 950 ja Lumia 950 XL eelmüük toimub EMT ja Elioni e-poes 18. novembrist 4. detsembrini ning seadmete hind on vastavalt 599 ja 699 eurot. Uue tippmudeli tavamüük algab 7. detsembril.

Tutvun teiste uudistega