Eesti Telekomi juhiks saab Dan Strömberg

Eesti Telekomi juhatuse esimeheks saab praegune Leedu Omniteli juhatuse esimees Dan Strömberg, Valdo Kalm asub TeliaSonera Euroopa üksuses nõustama Baltikumi ärisid.

Valdo Kalm on erinevatel ametikohtadel töötanud Eesti Telekomis alates 1986. aastast, kuulunud ettevõtte juhatusse 1997. aastast ning olnud juhatuse esimees 2000. aastast. Viimane olulisim tegevus Eesti Telekomi juhatuse esimehena oli EMT, Elioni ja Eesti Telekomi ühendamine üheks ettevõtteks.

„Valdo on teinud läbi aastate suurepärast tööd nii ettevõtete ühendamisel kui uue integreeritud ettevõtte juhtimisel. Nüüd kasutame Valdo kogemust strateegilisemates rollides Euroopas. Eesti Telekomi edasiseks arendamiseks uue põlvkonna IT- ja telekommunikatsiooniettevõtteks saab uueks juhatuse esimeheks Dan Strömberg. Dan Strömbergi ülesanne on jätkata Eesti Telekomi arendamist juhtivaks, kõiki IT- ja telekommunikatsiooniteenuseid pakkuvaks ettevõtteks ja hoida tugevat turupositsiooni, aga ka tugevdada ettevõtte koostööd TeliaSonera grupis. Dan on juht, kes saab edukalt hakkama kõikide nende valdkondadega,” ütles Robert Andersson, TeliaSonera Euroopa üksuse juht.

Dan Strömberg on juhtinud Leedu Omniteli alates 2013. aastast. Enne seda, aastatel 2009-2012 oli Dan Taani Telia lairibavaldkonna juht. Tal on enam kui 20-aastane kogemus erinevatel juhtivatel kohtadel TeliaSoneras ning teadmine, kuidas saavutada tulemusi keerulistes turuolukordades.

Valdo Kalm jätkab tööd Euroopa üksuses Robert Anderssoni meeskonnas.

Muudatused jõustuvad 1. jaanuaril 2016, mil Dan Strömberg lahkub Omnitelist, praegune Leedu Teo juhatuse esimees Kęstutis Šliužas võtab üle TeliaSonera Leedu üksuse juhtimise ning algab Teo ja Omniteli ühendamine.

Tutvun teiste uudistega